Vyrazky na chrbte

help

ludia prosim vas...ja nevem uz co mam robit...mam strasne vyhadzany chrbat..chodim na zdravotnu skolu,kde praxujeme so spoluziakmi ako maseri...naozaj mi je neprijemne ked sa zobleciem a mam vyhadzany cely vrch chrbta...fakt nevem jak co s tym........!!!PROSIM VAS NIEKTO O RADU,CI POMOC!!!!!!!

antoniette

ahojte...ako naozaj ucinkuje/zabera liecba s Roaccutane na akne? Ake ma skutocne vedlajsie ucinky, ake su obmedzenia pri jeho uzivani, co sa smie a nesmie jest, pit..a pod. V akej davke by sa mal brat v mg, aby ozaj liecba poriadne zabrala? Prosim niekoho o presne informacie, kto s tym uz ma skusenosti, pripadne to uziva a zazil to na vlastnej kozi??? Velmi dakujem...

lucycat

mne sa objavili asi pol roka odkedy som presala jest antikoncepcne tabletky, som presvedcena, ze tie hormony so mnou robili pekny bordel, resp. to, ze som ich vysadila. asi po mesiaci zmizli, nic specialne som pre to nerobila.

pišta

1.Očisti sa, radia ti veľmi dobre. Spôsobov je viacero, zvoľ, ktorý budeš mať pod kontrolou. Nabližšie sú ku tomu čistiace čaje. Ako DOPLNOK - prírodná kozmetika.
2.NEZABUDNI urobiť aj opatrenia, ktoré ti pomôžu zabrániť recidíve. Inak sa to vracia. Ale nielen tieto problémy, vlastne všetky.
Vyrážky na chrbte, ako píše natural, pochádzajú znútra. Konkrétne – spálené tuky, biela múka, biely cukor, mlieko a ich výrobky. Toto si premysli, ako s týmito potravinami naložíš ďalej.
Oplatí sa : - )))

alternativa

Skus medovu masaz, robi sa na chrbte. Je detoxikacna, cize velmi vhodna k jarnym ocistnym kuram, vyborne prekrvi bunky do hlbky, prepracuje aj svaly chrbta. Pre Teba je dolezity uzasny kozmeticky efekt medu /peeling a hojive ucinky/.

natural

To, ze sa ti vyhadzuju hnisave vyrazky je prejav nejakej vnutornej nerovnovahy v organizme a treba davat velky pozor na potlacenie tohto vonkajsieho prejavu na vnutorne organy.Vyrazky su obrannou reakciou organizmu, vyplavuje sa spina.Je najjednoduchsie siahnut po silnych liekoch a potlacit to.Ti, co davaju rady uzivat roacutanne ti ale zabudli povedat, ze je to liek , kde musis podpisat reverz, a nesmies otehotniet tusim 2 roky po jeho uzivani, lebo by sa ti mohlo narodit mongoloidne dietatko.Aky je to potom liek, vies , co moze sposobit? Ak sa potlaci ekzem kortikoidnymi mastami, ci akne zinkovymi , slabsie konstitucie dostavaju astmu,som toho osobnym prikladom.Nie su to vymysly, su to fakty, ja odporucam iba a iba prirodne sposoby, zacni detoxikaciou a najdi si dobreho homeopata. Uprimne drzim palce .

laura

ahoj ja tiez chodim mudr.rasochovej je fakt dobra..predpisuje roacutanne alebo nejake masticky..pozri si stranku www.stopakne.sk je tam na nu aj kontakt..tak drzim palce papa