Chudnem nevedel by mi niekto povedat preco?

mam56

Podľa mňa to závisí od toho ako si nastavíš psychiku. Keď si nasugeruješ, že budeš chudnúť, tak budeš.
Ty zase mysli na to, že ako priberáš a priberieš.

ninuska 123

Dobry den ja tagisto chu
dnem aj ked jem try krad denne hvavne jedlo ale neviem preco chunem neviem mi niekto poradit prosim vas

helix

ahojte vsetci ja mam totizto takito problem ja mam hlisty uz asi cca 8 rokov a hambim sa ist k lekarovi no asi uz budem musiet pretoze tiez chudnem no ale to nieje vsetko je mi stale zle zvraciam je mi nevolno skor na odpadnutie neviem co stim ked idem k lekarke povie mi ze to su stresy a podobne ale mne nieje fakt dobre poradi mi niekto? dakujem

nemeesiss

oki takze pre tento pripad rakovinu vynecham pretoze sa mi v zivote zacina celkom darit a chcel by som to niekam dotiahnut :) dam sa vysetrit kedze ste mi to poradili este mi k tomu mozete neco napisat :) kariol ak vies nieco o rakovine a o tych mojich bielych krvinkach kludne mi to napis rad si to precitam a ak chcete napiste mi sem vase emaily a ja vam potom napisem ako som pochodil lebo tuto temu by som potom asi dlho hladal :) velmi pekne dakuejm a kariol verim ze mi tu este o tom neco napises zaujma ma to :) nech sa vam v zivote dari chlapci :)

karioll2

rakovina nie je zapal
ked mas takyto stav pol roka a nic ti nie je,tak ju asi nemas
na rakovinu sa vysetruju onkomarkery z krvi

nemeesiss

kariol takze ked mam malo bielych krviniek nemusim sa bat ze mozem mat nejaku rakovinu alebo co? lebo ja sa toho bojim ako cert kriza :(