ZA kraj myslite, ze by sa uzivila ...luxusnejsia vizazistka

Príspevok v téme: ZA kraj myslite, ze by sa uzivila ...luxusnejsia vizazistka
01vizazistka

vizazistka v tomto kraji ktora lici luxusnejsimi znackami?
1.kolko by ste za taky kvalitnejsi make-up zaplatili?

2. ako dlho by mal taky make-up trvat- casovo

som zvedava na odpovede dakujem

kamoska rozmysla nad podnikanim a nevie sa rozhodnut akymi znackami bude licit...od toho sa budu odvijat ceny...
chcela by licit kvalitnejsimi produktami, ale nevie, ci by mala dost zakaznikov na to, aby sa uzivila
P.s. lici fakt genialne

darika

Nerozumiem,ci chces vediet cenu za make up,alebo za licenie.Ja nemam absolutne tusenie ake su u nas ceny,ale...ja by som bola ochotna dat
500 sk-vecerne licenie
250 sk-denne
350-vyskusanie ake licenie sa mi hodi.
Tak ja som laik,takze napisala som co by som dala ja.Pisem v sk,pretoze neviem ako je to teraz s eurami.Vela?Malo?Fakt nemam sajnu.Ale ak by bola ozaj dobra,tak aj viac.

levicaaaaa

ja by som si najskôr položila otázku, na akú skupinu žien sa chce zamerať... a podľa toho volila kozmetiku. dá sa aj s pomerne cenovo dostupnou kozmetikou líčiť na vysokej úrovni...

ale zase, pokiaľ ja viem, jedno slávnostné líčenie by sa malo pohybovať v rozmedzí od 15 € do 25 € , samozrejme v závislosti od kozmetiky, ale moja kamarátka napríklad, líči s fakt drahou kozmetikou, líči fakt špičkovo a za jedno slávnostné líčenie pýta 17 € a to sme v blízkom okolí Bratislavy. Takže, skús si urobiť nejakú predstavu, resp. tvoja známa.