DIEŤA V ŠTIRIDSIATKE , ÁNO ALEBO NIE ??????

maser

TAK AJ TO JE PRAVDA ŽE VŠETOK KOLOBEH OKOLO DIEŤAŤA BY NÁM ZAČAL ODZNOVA, ALE JA SI MYSLIM ŽE TO BY NEBOLO AŽ TAKE HROZNÉ.

anonym_6805

Maser,ved nemas sa coho bat,ty ak sa citis fyzicky i psychicky v poriadku,dokonca by som povedala,ze muz 40-tnik je super vek na dieta a manzelka tiez ak je zdrava a psychicky v pohode,tak sa do toho dajte,ved dieta je DAR :-) prajem vam to dietatko,len ci nie ste uz trosku pohodlni,ste si vedomi toho,co vas caka? nocne vstavanie,prebalovanie,krmenie atd atd...??? hehe,to som chcela len trosku podpichnut :-),drzte sa a moc nevahajte uz...

jajka001

maser a coho konkretne sa bojis? iste zdravotne riziko tam je, ale to je pri kazdom tehotenstve. ked sa bojis ci nie si moc stary, tak to zavisi od teba, ci si dost vitálny, aj od tvojej manzelky, ako budete stihat. ako ste na tom zdravotne, ake mate geneticke dispozicie

maser

JAJKA ANO MANŽELKA TO CHCE A CHCE SI DAŤ SPRAVIT VŠETKY VYSETRENIA CO TREBA.
ALE JA NEVIEM AKO SA MAM K TOMU POSTAVIŤ !!!!! MOŽNO SOM HLUPÁK ALE SOM SKUTOCNE NA VÁŠKACH. RÁD BY SOM MAL AJ JA TO BABO ALE MAM AJ STRACH A OBAVY.

Denz

maser- s tym trebalo ratat...kolko ludi...tolko nazorov...
musite to zvazit spolu a ak mas strach...aj vysetrenia.
ale je to normalne...ved si mlady chlap...-tak co:)

maser

PRIZNÁM SA NIAKO MI TÁTO VAŠA DEBATA NEPOMOHLA, SKOR BY SOM POVEDAL ŽE STE VO MNE VYVOLALY OBAVU A STRACH. ALE AJ TAK SOM VÁM VĎAČNY ZA KAŽDÝ VÁŠ NÁZOR.

majama

fallo suhlas...troska od veci,mame staru 20 rocnu skodovku a slape ako hodinky :-)
...teraz k veci,nemyslym si ze dnesne 40 su nejako viac zdevastovanejsie nez pred 40 rokmi...skor by som povedala,ze maju viac moznosti sa o seba starat...