DIEŤA V ŠTIRIDSIATKE , ÁNO ALEBO NIE ??????

Fallo

a nebolo to myslene v zlom....je vela dnes uz aj dievcat ktorym by som dal podviazat vajecniky....alkohol,fajcenie,drogy....a kopec ineho.... a potom sa rodia zial nestastne deti.
A nehovorim tym ,ze len genetickou poruchou.

[zruseny1]

femka... a ano..myslim ze mas pravdu...ja som neuvazovala nad tym, ze terajsie 40-tnicky su na tom asi inak ako tie niekdajsie styridsiatnicky :))
ale aj tak si myslim, ze je to indivindi

femka

Fallo -presne tak máš pravdu nepopieram.Uspokojuje ma hádam len to že som sa začala viac zaujímať o tuto problematiku a začala som konať patričné kroky chvala bohu že ešte nie som až natoľko stará aby poškodenia boli nezvratné.Ale babätko aj napriek tomu už radšej prenecham mladším:)))Užívať si budem radšej s vnúčencami:))

Fallo

Femka- vies to je ako so starsou skodovkou...o tu co sa staras a o taku co jej nevymenis ani olej....
ty si ta druha zial.....

femka

Inkognito a ostatný ....stále ste nepochopili že rozprávam o dnešných časoch teda terajšie bábätká -nie vaša generácia -vtedy ešte organizmus vaších maminiek nebol tak zdevastovaný ako majú dnešné ženy v ich veku!

959

Nechcem sa nikoho dotknut, napisala som iba moj nazor a postrehy z okolia a tiez, co mi rozpravali deti tych rodicov, ktori ich mali v strednom veku.Ale je to kazdeho osobna vec, kazdy si musi sam zvazit pre a proti. Poznam tiez jednu rodinu nedaleko nas, kde takmer v tom istom case rodili matka s dcerou spolu. Neviem, mala som pri tom zmiesane pocity, aj som sa pousmiala, ked som ich vidavala chodit spolu s bruskami a potom kocikovat spolu deti.....