Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO ODNAUCIT DIETA

Príspevok v téme: AKO ODNAUCIT DIETA
Katarinaaa12

Ahojte ...mam 16 mesacneho synceka a uz by som velmi rad ho zacala ucit jest samostatne lyzickou a pit z hrnceka. Mam vsak problem a neviem ako ho vyriesit.

Co sa tyka samostatneho jeenia, ked papa - sam vojacikov z chlebika papa pekne, ale casto vysype obsah taniera na pult na stolicke, alebo rozhadzuje po zemi - neviem co mam s tym robit, ako postupovat aby pochopil, ze sa to nema robit, ze jedlo sa papa. a druha vec tykajuca sa pitia z hrnceka, odp ol rokap ije z flase - hrnceka s naustkom, ale uz by mohol aj bez naustku, alebo nie? a toho sa bojim, flasu bezne hodi na zem zo stolicky, alebo s nou mava kade tade - ako mu mozem dat klasicky hrncek do ruk? ved pridem o nervy tym neustalym zmyvanim, a pod. preto sa mi vidi, ze asi este neprisiel cas? alebo neviem, skuste mi poradit, dakujeeem.

janka24

ten mladši je taky isty a ešte aj tvrdohlavy, čo narobiš, pri detoch treba tu fantaziu. Ked som ho učila kakat do nočnika, tak som povedala super a ešte som tlieskala , jemu sa to tak pači ,že tam chodi kvoli mojej drame:-)uf.-)

Denz

janka24- to je dobre:))
zabera to casto...ale:)
Ja som toho mojho maleho nusel jedine v sedacke krmit...neobsedel nikde inde:DD

janka24

Ja si dam maleho na ruky a mu poviem ,že sa bude krmit sam,ale že ho mam na rukach,aby nebolo všetko špinave a on začne jest aj sam aj mu pomahama a ked nechce, tak rozpravam take bajky, že aha aka pekna mrkva je super na očka a prišerne dramatizujem ako je fakt super, jeho to tak zaujme že zje aspon tu mrkvu:-)všetku v polievke. Musiš mat pri detoch hroozne bujnu fataziu.
ČO sa týka pitia z flaše tak starši pil po roku z pohara a mladši ma vyše dva roky a ani za svet nebude pit mlieko inak ako z flaše-z pohara pije iba čaj a aj to niekedy som musela dat na striekačku...on sa ti proste odnauči, akurat že ma svoj čas:-)

katarinaaa12

nie asi som to zle napisala, polievky ma rad - niekedy sa necha nakrmit, ale niekedy donho vojdde ze chce on a pokym ho nenecham tak jest nebude, cize odmieta moje krmenie, ale viete si predstavit co robi a ako to vyzera, ze papa polievku sam, viac pomimo ako v nom..

katarinaaa12

dakujem za radu, ale maly mi odmieta jest ked vidi ze ho ja idem krmit, nechala osm ho pekne ppat vcera i dnes, ale bohuzial sp olievkou to teda nejde, to sa neda, a kedzesom mu nehccela dat jest sameho polievku, tak mi odmietol ju spapat, nemam problem s ostatnym jedlom, predsa je tuhsie, ale polievka, no nviem, uz sme skusali aj psolocne zesom mu prichytila rucku, ale to ho bavi 2-3 lyzice a koniec ... tak neviem :-) ale verim, ze sa to bude zlepsovat :-)

jajka001

moj ma uz styri a pol a vzdy ked papa tak je okolo bordel na pol izby :)) hlavne ked papa spagety alebo ryzu. 16 mesiacov, to je este malinky, kludne mu toleruj ten neporiadok ved on sa to nauci :)nechaj mu este plastovy riad, nech nemas stresy, predavaju aj taky tanierik co sa da pricucnut k stolu.
treba mu len vysvetlit ze jedlo nie je na hranie. Nechaj ho najprv papat sameho, kym je najhladnejsi, ked sa trochu nasyti, a ho to prestane bavit tak ho dokrm.

majama

...a velmi sa neriad co kde je napisane v novinach,kazde dieta je individualne,moja ma 5 rokov ale aj tak si rada vypije kakauko z flasky.ale pohar pouziva bezne. to ma ako nejaky zauzivany ritual,hlavne vecer v postielke si urubi take intimco...mnohym sa to nepozdava,ale kazdy mame nieco,nejaku srdcovku a nechcem jej to brat.je to iba jej,ta flaska,a necham to na nu ,nech sa rozhodne kedy uz bude naozaj "velka".

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.