AKO ODNAUCIT DIETA

Príspevok v téme: AKO ODNAUCIT DIETA
Katarinaaa12

Ahojte ...mam 16 mesacneho synceka a uz by som velmi rad ho zacala ucit jest samostatne lyzickou a pit z hrnceka. Mam vsak problem a neviem ako ho vyriesit.

Co sa tyka samostatneho jeenia, ked papa - sam vojacikov z chlebika papa pekne, ale casto vysype obsah taniera na pult na stolicke, alebo rozhadzuje po zemi - neviem co mam s tym robit, ako postupovat aby pochopil, ze sa to nema robit, ze jedlo sa papa. a druha vec tykajuca sa pitia z hrnceka, odp ol rokap ije z flase - hrnceka s naustkom, ale uz by mohol aj bez naustku, alebo nie? a toho sa bojim, flasu bezne hodi na zem zo stolicky, alebo s nou mava kade tade - ako mu mozem dat klasicky hrncek do ruk? ved pridem o nervy tym neustalym zmyvanim, a pod. preto sa mi vidi, ze asi este neprisiel cas? alebo neviem, skuste mi poradit, dakujeeem.

katarinaaa12

Majama - k tomu hrnceku, on chce pit z hrnceka, stale pýta moj pohar, alebo ked vidi niekde pohar s nejakou tekutinou ziada ho, aj medzi hrackami ma take misky a bezne ho vidim ze robi s nimi to kao keby tam neico mal a akoze pije, ale kedmu dam riadny plastovy hrncek s tekutinou tak vylieva a bavi sa .... Viem, ze kazde dieta dozrieva inac, v inom case, alebo dobe, neviem ako to mam napisat, ale myslis, ze je skoro v 16 mesiacoch ho k tomu viest? vsade kde citam clanky o tom, uz by malo pit a jest tuhe veci samo tak len preto, nechcem byt ta, ktorá ho neuci .... :-)

majama

katka neponahlaj sa...to ze rozhadzuje papu,je vekom,este je malicke,ber to hravou formou a z humorom,aj to pitie,nemusi este vediet pit z hrnceka.nenut ho k nicomu,nechaj mu ten hrncek niekde po ruke a po case sam na to pride.mozno skor mozno neskor...v kazdom pripade ked pojde do skolky,uz by sa mal vediet napit-ale to je este daleko a dovtedy sa to nauci. a nestresuj ked nieco vyleje,rozhadze ,uspini...to su deti...asi by nebolo moc zdrave keby boli uz od teraz poriadkumilovne :-)

katarinaaa12

pri to jedeni som zabudla dopísať že ako mu mam dat napriklad misku s kasou, alebo nieco tuhe, aby sa naucil papat lyzicou, ked mi vykydne z toho taniera alebo z misky ..