Po kolkych rokoch sa vyspat s chalanom ?

Príspevok v téme: Po kolkych rokoch sa vyspat s chalanom ?
AMOR

Takžee velmi rada by som vám poradila.. :D nikdy sa nevyspite s chalanom s ktorým chodite iba tyžden..ked budete s neakym chalanom 1 rok..tak potom ano..ale nie skor..pretože vás može iba využit..a odstrčit..Vážne baby davajte si na to pozor...nejde o to ktora z vás nebude skorej panna..Radsej mat sex s tym koho lúbim a som s nim dlho..ako sa ožrat a zasuložit si.....Bacha na to !! Prosím bvás uvedomte si to..

aluska

amor ako nechapem com tymto dosiahnes..aj tak budu stale baby ktore sa vyspia s chlapom po tyzdni...
akurat tu pokazujes na to ze sa to stalo tebe..ja som sa s tym mojim tiez vyspala po tyzdni,prvykat v zivote po tyzdni, inokedy aj po pol roku, nehambim sa za to..a sme uz 2 roky spolu..a sme stastni

alzbee

Takze ked odbije presne jeden rok, tak vtedy sa moze baba oddat chalanovi?:)) je to na kazdej babe, kedy sa vyspi s priatelom..ked citi po jednom mesiaci, ze to chce spravit (aj napriek tomu, ze si je vedoma toho, ze ten vztah sa raz moze skoncit), tak to spravi...spravny cas je vtedy, ked to clovek citi, ze to chce spravit naozaj z lasky a je jedno, ci je to po mesiaci alebo roku...