nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

janka24

Ja som prirodne pekna:-)Iba špirala, ale ona či on -zakladatel temy- pisal o tom, že sa nestaraju, tak ja sa staram. Schudla som na 55kg popri detoch vela beham. Vlasy si umyvam-prave teraz na obed ked zaspali. Su chori už od septembra, ale stale nemam problem sa o seba starat, alebo aj o nich sučasne. Ja neviem ja si tak všetko potriedim. Ale nebudem hovorti os ebe, ale podla mna ženy ak chcu tak sa o seba staraju.Či su už vydate s detmi alebo same.

chcelbysom

nemalujem sa ale staram sa o seba tiez.to znamena ze sa holim,voniam...ja poznam aj take zeny ze vyzeraju hrozne a pritom viem,ze keby si nalicili...tak by boli naozaj pekne.ani sa potom necudujem ze muzi kukaju po inych.vtedy viem,ze maju aj preco

janka24

No ty máš problem:-)Neviem prečo sa pohoršuješ nad nejakými mamičkami či vydatými ženami,kedže tie patria už nejakemu mužovi. Ja v okoli vidim vela žien ktore sa o seba staraju a aj po detoch, či pri manželovi vyzeraju super. Vid príklad Ja:-)davam vyplazeneho smeja.Zase tiptop tema:-)