nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

pauli 73

a k binghamovi, ked sa naladite na jeho vlnu a pochopíte jeho humor, mne nepríde ako vyrývač ...treba čítať aj medzi riadkami...

jahoda11

no vtedy som sa pretrčala jak princezna :D hlavne ked ma uniesli na diskoteku kde každy na mna kukal :Dna svadbu mam krasne spomienky,užila som si ju a bavila som sa ako sa patrilo...

darika

tak ja som bola ta najskaredsia nevesta na zemi.Vsetky fotky som niekde tak schovala,ze ich nemam dodnes.Ja som mala ako nevesta strasny komplex.Tak ti zavidim tu kasnu spomienku zo seba z vlastnej svadby.Ja ju nemam. :-(

jahoda11

a nemyslim si že si pipka.možem priznat že aj ja som si raz v živote povedala že som pekna.a to na mojej svadbe lebo ozaj zo mna urobili peknu nevestu :D a každy chlap ti povie že nijaka žena neni zo sebou spokojna,raz hento raz toto sa jej nelubi...a tak to ma byt no nie :D

nika1987

ja si pod slovickom ,,nahodit,, predstavujem zenu ktora je viac ako upravena ani mne sa nepacia take zeny co vyjdu na ulicu tak ako sa rano postavia z postele trochu upravit by sa mohli napr. jemne nalicit a urobit nieco s vlasmi ale zase nie vzdy je na to cas
niektorym muzom sa pacia zeny ktore su nalicene a ,,nahodene,, ako kur*vy a take maju od upravenej zeny daleko... ale kazdopadne jedna zena by sa mala o seba starat