nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

jahoda11

možeš byt upravena akokolvek a chlapom sa pačit nemusiš...jednemu ano druhemu nie ten sa radšej otoči za babou čo nechodi s hore nosom...

bingham

Pauli preto ta lubimm.....ty si ma pochopila....ja som myslel, ze vy same holky si medzi sebou davate plusaky....:)))

a usiko zavidi darike :P

[zruseny1]

boze no je tam toho... co je na tom zle ked si niekto sam o sebe mysli, ze je krasny? pokial nejde teda o quasimoda? hm?:)

slobodna

bingham ty nie si moc inteligentný, však?? "plusákov" môžu dávať iba registrovaný užívatelia. Mimochodom, nezmýlili ste si to tu s pokecom?

pauli 73

bingham ale samemu ti plusák nejde dat :) a si to poplietol usiko drži stranu darike, si nejaký rotržitý, si videl príšeru? :)