venusin pahorok tak trochu inak...:(

Príspevok v téme: venusin pahorok tak trochu inak...:(
ms.komplex

ahojte. Mam komplexy ohladom seba-konkretnejsie tam "dole"...Mam taky macatejsi venusin pahorok-citala som ze to je sposobene tukom tam ulozenym, kt. sa da odstranit liposukciou. Je mi to strasne blbe a hanbim sa...proste aj v plavkach sa citim zle. Stale na to musim mysliet a pripadam si "nenormalna":( Ja viem, ze su aj horsie veci, len som chcela vediet, ci ste sa s tym uz stretli a ci to chlapom moc vadi...?

On1

Moja, ty nepotrebujes liposukciu ale psychologa...
Zaoberat sa takou blbostou ako tvarom pahorku moze len nezrela pubertacka, ktora nema nic lepsie na praci len cumiet do zrkadla. Chlapom je to uplne jedno, aky mas pahorok.

Dilaila

Na svete neexistuje perfektny clovek!
Kazdy ma nejaky komplexik, vadu..aj ked to v ociach toho druheho mozno vobec nieje take strasne, prave naopak.. Skor si ty sama vsugerujes do hlavy, ze sa to partnerovi nebude pacit, alebo ze to je nenormalne..
A vidis sama co pise jeremias!

neboj sa

ja som prvykrat mala sexualneho partnera az ako 22rocna a o nic som neprisla. bat sa nemas coho,aj ked partner mi pri sexe raz povedal,ze take pysky nevidel este ake mam ja,ze velke. hoci mi to bolo chvilu trapne,ale potom sme to uz nerozoberali. zobrala som to normalne. ak ma ma rad,tak problem nevidim. prvom rade si vyber partnera,ktory ta bude mat ozaj rad a potom to urcite nebude per neho dolezite

Deny000

Ja niesom este ani dospela a myslim si ze mam ,,tam´´ viac tuku ako by sa patrilo. Nie je to az take hrozne ale ide o to ze som stihla a ked mam plavky tak mi to tiez nie je prijemne. Ale este som sa nestretla s kritikou mojho prirodzenia :) Teda ani s pochvalou :D

ms.komplex

hlavny dovod je, ze som nenasla zatial toho praveho...viem, ze mam uz dost rokov ale vek podla mna v tomto nehra az taku podstatnu ulohu...niekde v podvedomi ale mam urcity strach, ze ked k tomu dojde ako to bude partner vnimat...a mozno vobec nijak