Nechut do (zo) života . ... .. :((

Príspevok v téme: Nechut do (zo) života . ... .. :((
sasa987456

Som mlade obycajne dievca konciace strednu skolu . V poslednej dobe sa vsak necitim dobre..Netusim co to so mnou je. Rozisiel sa so mnou priatel ja neviem ci je to kvoli tomu .. alebo .. Viem ze bude lepsi , teda dufam, ved viete sklamanie v laske zazil asi kazdy. Neskutocne ma vsak zoziera to , ked vidim aky je s novou stastny.A tiez ta chyba, ked som mu sama navrhla aby sme boli LEN kamosi . Vtedy som to tak chcela, no zistila som ze teraz uz nie .No uz bolo neskoro ..... Najradsej by som mu napisala ako ho stale MILUJEM !!! Ked idem vecer spat stava sa mi ze placem ... Placem do vankusa , kym od unavi nezaspim . Ale ked spim , vtedy mi je dobre , pretoze vtedy ma nic netrapi . Nebavi ma skola VOBEC ma nebavi . Kazde rano vstavat a ist tam kde si s nikym nemam co povedat .. Kde je len falos a pretvarky .. Neviem kam pojdem na VS . Tam kam chcem ist ja mam minimalne sance.... Skutocne nic nic ma nebavi vsetko robim automaticky ako robot. Potrebovala by som nieco na co by som sa tesila z coho by som mala radost co by ma den co den naplnalo .. A vadi mi aj to ze je teraz jesen , stale je tma , zamracene a zima.. Nikdy som to tak nepocitovala ako tento rok .. Neviem co mi je . Som uuuplne bez nalady den co den !!! A pri tom som zdrava, mam dve ruky dve nohy, mam kde byvat , mam co jest .. mala by som sa mat fajn nie?? A predsa to tak nie je .. ....

darika

to si bud ista,ze pride.Na tuto lasku mozno nezabudnes,lebo bola prva,ale cim budes starsia,tym inak ju budes vnimat a na tomto sa len zasmejes.Dobre bude,neboj.Len si treba vyjst s kamaratkami von,bavit sa,pozriet aj veci farebnejsie.Neostan teraz sama,lebo sa z toho zblaznis.

sasa987456

Skutocne aj ja mam strasne castoo pocity ze uz LEPSI jednoducho nebude , ze to sa uz neda aby som si s niekym lepsie rozumela ako s nim .. Ale asi to teda pride, verim vam:)

darika

Viete co som si ja myslela,ked som mala medzi 17-23?Ze zijem v malom meste a uz poznam vsetkych.To som myslela,ze vsetci su susedia a spoluziaci.Myslim tym,ze ten,ktory mohol byt moj frajer,toho som uz mala a spoluziaka nechcem.Vtedy ma nenapadlo,ze su este aj dalsi o par ulic dalej,alebo niekde o par km dalej,ze este spoznam strasne vela ludi,ze pride skola,zamestnanie...

darika

inko-
teraz som sa zapyrila
Ale ved je to krasne.Ja fakt tak vsetkym zavidim tie pocity zamilovanosti.Motyliky v brusku,triaska a strach,ci nieco nepokazim.A potom nevyspate noci,chut umriet,lebo uz nikdy nikto taky nebude.A bude,a bude ich este vela.Len si pockaj a prezi si to.Za niekolko rokov nech mas na co spominat.Ako ja stara (30+).Uz ani neviem kto to tu takto napisal.Potom uz budes len vysedavat na fore a pisat tym ostatnym. ha ha

[zruseny1]

jesen a zima ubehnu uvidis..a potom po maturach ta caka dlhe niekolkomesacne volno, nova skola, novi spoluziaci....uvidis, ze na vyske to bude super :) lepsie, urcite

sasa987456

Praveze nic nie je vzdialenejsie.. prva minuta ked rano otvoim oci . a znova myslim nanho .. znova znova , neviem to ovladnut. Mozno aj preto ze on bol moja prva laska v podstate a bolo to dost intenzivne. A mne skutocne velmi dlho trva kym sa dokazem do niekoho zamilovat .. Len uz by som fakt potrebovala tu jar, leto a slniecko ..