MAM VSETKO CO SOM VZDY CHCELA,ALE...

Príspevok v téme: MAM VSETKO CO SOM VZDY CHCELA,ALE...
Shorty

Ahojte...nebudem chodit okolo horucej kase takze: 2roky som sa trapila s priatelom kedze ma podvadzal kde sa dalo a bola som fakt sprosta teraz si trieskam hlavu o stenu ze som s nim stracala moj drahocenny cas tak dlho.Mavala som dost zle stavy ,poznala som kazdu babu s ktorou si zacal pocas mna..vedela som o vsetkom no nevedela som ho nechat a trapila som sa velmi,rozmyslala som aj nad samovrazdou(ostatnym babam radim :je to najvacsia volovina) a nespala som,nejedla som mala som zaludocne bolesti a nakoniec prisiel do mojho zivota uzasny clovek vdaka ktoremu som ho konecne dokazala opustit.A je presne taky akeho som si vysnivala co sa tyka vyzoru aj povahy -sprava sa ku men fakt krasne..ALE....je tu samozrejme hacik , ze mal predomnou viac znamosti a stale to nejak zasahuje do nas resp.skorej do mna.Vidim v tom len to zle,som chorobne paranoidna a plna strachu ze mi to urobi tiez.Nenavidim vsetky veci co ma od byvalych,dojde mi do placu ked sa vykecava s inou ,ked ho pridepozriet byvala,ked ideme na oslavu jeho byvalych, ,ziarlim uplne na kazdu co je v jeho blizkosti a vo vsetkom vidim nieco zle , svoju minulost a mam strach ze sa stane nieco zle....ze ma podvedie..chcem mu verit ale nedokazem to..prosm neviete mi poradit niekto ako sa da tohto pocitu zbavit?Lebo ak budem riesit stale jeho minulost pridem o nasu buducnost ale mne to jednoducho nejde...ak si toto niekto precital tak si to budem fakt cenit...

rada

máš malo sebavedomia. Treba ho pozdvihnut. Zacni so sebou robit nieco, lebo o priatela skor prides ako priputas. Neries, co bolo, ale pritomnost. Uzavri kapitolu, aj to co nosi na sebe, vsetko. Vykasli sa na to. Snaz sa byt aktivna, krasna, pritulna... vsetko, co sa bude tvojmu priatelovi paci.

purblanka

Vlastne som to spôsobila ja tú žiarlivostnú scénu,a potom som si chcela ísť večer zabehať,ale ked mi vynadal,že kľudne môžem vypadnúť,tak ma to veľmi nahnevalo,vzala som kľúč od auta,a chcela som tam prespať do rána.Mám svoje auto,on tiež.Potom mi volal 3x dosť dlho,ja som nedvíhala,a potom mi napísal,že ho nebaví žiť.Je proste výbušný,a keď som na neho zlá,nevie sa ovládať.Ja som mu vravela,že problémy treba riešiť,ale nie takto.Je to ok,už viem ako naňho,ale trápi ma to.Ale aj napriek tomu sa veľmi ľúbime.Každý máme chyby,a som rada aspoň že netrávi čas v krčme,či na pc.

nika1987

moj frajer robi presne toto iste, mal 2 vazne vztahy a obidve ho podviedli a teraz ma hrozne obavy, ze aj ja to spravim. najprv mi to velmi vadilo lebo ja som sa v nikom tak nesklamala ale ked sa nad tym zamyslim musi to byt zle a tazko sa potom niekomu doveruje ale snazi sa, vela krat sme sa o tom rozpravali a aj ked sa stale boji snazi sa to s mojou pomocou prekonat. tak sa skus s stym zdoverit aj ty priatelovi ked to este nevie a mozno spolu to prekonate lahsie ale uvedom si, ze mozno si taka zbytoce a mozes ho kvoli tomu stratit

jahoda11

purblanka vyhodil z bytu a ty si sa flakala vonku?sorry ale takto sa manžel nechova...čo bude robit potom ked budete spolu 5 či 10 rokov ked toto dokazuje po 4 mes od manželstva.takto sa neriešia manželske problemi,treba si sadnut a normalne sa porozpravat...normalne nechapem teba že prečo si s takym chlapom...

purblanka

No je to ťažké,podobné som zažívala aj ja,a som veľmi žiarlivá.Ked mu niektorá pozdraví,veľmi mi to vadí.Milujem ho najviac na svete,a bojím sa že sa rozídeme.My sme sa vzali pred 4 mesiacmi.Milujeme sa veľmi,ale je výbušnej povahy,nevie sa veľmi ospravedlniť,no je to ťažké.Včera som mala velmi zlý deň,skoro ma vyhodil z bytu,tak som sa vonku flákala,potom ráno,povedal že ma miluje a že nech na to zabudneme.Stalo sa to kvoli jednej krave z pc.Nepíše jej,ale ja som myslela že áno.Už nechcem taký deň nikdy zažiť.

danae

Neviem, ale nesedi mi tam napr. to, ze chodite na oslavy jeho byvalych...chodi ho pozriet jeho byvala, byvale? To sa mne do vztahu vobec nehodi. Myslis, ze by respektoval, keby ste chodili na oslavy tvojich byvalych /mozno neboli, ale keby ano/. Nepoznam ho, ale vyzera to tak, ze mu vyhovuje obdiv viacerych zien, nevidis ho cez ruzove okuliare? Nechcem podryvat vas vztah, len to takto citi z tvojich slov.

jajka001

za prve, si dost straumatizovana z predchadzajuceho vztahu, za druhe, zasahovanie predchadzajucich vztahov do terajsieho by asi vadilo kazdemu...asi sa treba zmierit s moznostou, ze ano, moze sa to stat, moze to skoncit, ale najhnusnejsie na tom je to klamanie...povedz mu, ze ak ta bude podvadzat, nech ti to povie rovno a nech ta netrapi, a pokus sa nebyt paranoidna a nekontrolovat ho. Psycholog by tiez pomohol si myslim, trochu sa vyrovnat s predchadzajucim vztahom a nabrat sebavedomie, to ze si nechala po sebe slapat v predchadzajucom vztahu, to nebolo v poriadku, naznacuje to ze mas velke problemy so sebavedomim. To musis vyriesit aby si nerobila dalsie a dalsie zbytocne chyby.

jahoda11

juj no maš zlu skusenost s mužom a teraz to prenašaš na priatela.ale to by mu po čase mohlo liezt aj na nervy.skus mu to všetko vyrozpravat ako si sa vyrozpravala tu a ak ta lubi určite riešenie nejdete ...