nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

hm.zalozil som to este raz bo som nemal moznost tam pridat komentar.ludia este raz,ja som tym chcel len povedat,ze je pekne ked sa ludia o seba staraju.to znamena ze aj zeny aj muzi.ok.doma predsa nemusi byt clovek nahodeny,pretoze je doma pre boha.riesim to,ked ide zena von,ci do spolocnosti,proste hoci kde,je pekne ked zena je upravena.mierne nalicena,proste nech nevyzera akoby sa prave zobudila,pretoze som videl tolko zien takych,ze sa fakt necudujem manzelov ich aj ked ich miluju co je super,ze kukaju po inych...proste ked ich zena vyzera super tak sa mozu len tym chvalit.moja zena sa nemaluje doma,ved naco.milujem ju aj taku aka je neodlicena.hovorim o tom,ze ked ideme von napr,tak je to pekne ked mi ju chlapi zavidia atd.poznam staru pani ktora ma cez 60 a tak sa pekne o seba stara(noblecie sa jak tie ozajstne babky,proste jemne sa nalici,upravy si vlasy a pekne sa oblecie.proste je krasne ze o seba dba aj ked je stara,citi sa v tom super a lichoti jej ked jej muzi povedia ze pekne vyzera.o tomto ja hovorim ked zena ide von,tak by nemala vyzerat ako keby sa prave zobudila ale pekne upravena.tym nemyslim vymachlena ako ku...a.uz to chapete?a viete preco vy zeny ste reagovali tak agrasivne?pretoze to nerobite a nechcete si priznat ze je to ozaj pravda.

beskyd

nerad by som tu bol nejaky impertinentny ale nemozem sa zbavit pocitu ze si tak trocha jednoduchsi, prepac.
.
takze pises ze tvoja zenska sa ti paci aj nenalicena ale na inom mieste uvadzas ze aka by to bola hroza keby isla nenalicena von? sa ti meni vkus ked striedas interier s exterierom? inak co by si robil keby sa ti daka zenska hrozne pacila ale nikto by ti ju nezavidel?:D chcel by si taku?:)))
.
dovod preco sa mamicky tak nemachlia a vobec vyzeraju menej vyzyvavo je hadam jasny, ved vztah medzi muzom a zenou je od isteho veku bojom o zachovanie rodu, boj o geny, o zdrave potomstvo (ja viem, nehovori sa to tak v telke) samozrejme je to v podvedomi. preto pri tomto suboji, na tomto trhu kde kazdy PONUKA SEBA, SVOJE DNA sa kazdy snazi vyzerat tak, aby ziskal partnera najvhodnejsieho pre potomstvo.. zdraveho s dobrymi genmi. zena zvadza zovnajskom (aj ked nechapem co chlapi vidia na tych umelinach co dnes behaju po mestach ale je to proste tak, funguje to), proporciami, ktore su vyrazom plodnosti. muz prioritne zabezpecenim ale zdravim tiez. proste v suboji o partnera kazdy zvyrazni svoje dobre geny ci uz v podobe fyzickej krasy alebo materialneho statusu, schopnosti urvat si pre rodinu svoj kus zvanca. akonahle zena dosiahne svoj biologicky ciel a zmysel a porodi deti, omota si chlapa, tento boj o partnera, o zdrave a zabezpecene potomstvo straca vyznam, aspon podvedome urcite a dosledok je mensia snaha o zaujatie vyzorom. aj ked zase povedal by som ze v dnesnej dobe je skor tendencia k uzivaniu si a neviazani sa, dalej zeny maju kariery a tam moda a styl tiez diktuje ako treba vyzerat takze nemaj strach ze by sa ziadna o seba nestarala:)

anjelik9

no keby sa chlapi aspon s polovice o seba starali jak sa starame mi o seba tiež by sa nič nestalo hm? hej je to pekne ale raz za čas stačí byť za peknu bežne sa stačí len zcivilizovat =)

soffa

zena by sa o seba mala starat.tych 5 minut jej neuskodi,ak ide von.robi to predovsetkym pre seba.vzdy ma potesi ak mi priatel povie ze dobre vyzeram,ved koho nie.ale zasa doma si nehanbim dat teplaky,asi tak

purblanka

tak teda,to bol prípad:),Mne sa tiež páčia upravené ženy,ale pozor-nie tak že manželovi vypadnú oči:)

[zruseny12]

...teraz som si spomenula na jednu pani,bolo to pred par rokmi,ked som lezala v nemocnici a jedna pani MASKERKA-KOSTIMERKA Z BARANDOVA,ostrihala som ju,upravila som jej vlasy a odisla som na obed,ked som sa vratila z obeda,ona mala hlavu pod vodovodnym kohutikom a mocila si vlasy,potom si ich ROZCUCHALA a ostala tak,mi sme len CUMELI,CO ROBI...no a tak nam vysvetlila vsetkym zenam,ZE ONA NIE JE ZVYKNUTA NA UPRAVENE VLASY,A ANI MANZEL,KTORY MAL PRIST PRAVE NA NAVSTEVU...tak sme boli z toho dost prekvapene vsetky ,co sme tam boli...
ALE TAK KED JEJ TO TAK VYHOVOVALO A AJ JEJ MANZELOVI,TAK TO JE LEN ICH VEC...
TAKZE NIE KAZDY ASI SA CITI DOBRE KED JE UPRAVENY ATD.

[zruseny12]

...tiez som toho nazoru,ze by sa mali o seba starat zeny,ale aj muzi...a uz aj deti...je to jedno kto to je...
ja o seba dbam aj ked mam zdr.probl.ale niekedy je to potom na skodu, mam taky zazitok,ze ked som sla na vysetrenie,tak sestricka mi pozedala***CLOVEK BY NA VAS ANI NEPOVEDAL,ZE STE CHORA KED TAK DOBRE VYZERATE***
tak som sa musela tomu smiat...a zistila som,ze aj vela ludi mi neveri,lebo ze AKOZE MOZEM BYT CHORA,KED TAK DOBRE VYZERAM...:0)))))
podla niektorych ked je clovek chory,tak uz nemoze dobre vyzerat,len zabudaju na to,ze na niekom to vydno ZVONKU na niekom ZVNUTRA...ZE MA ZDR.PROBLM.

Moisa

celkom zaujimavy nazor ... a suhlasim s autorom tohto prispevku...patrim medzi zeny ktore sa o seba staraju....nie nepatrim medzi ziadne pipenky,som vydata a denne pracujuca 30r. zienka...a vzdy sa snazim byt upravena... aj ked casu je malo,vzdy si najdem chvilku na prikraslenie...