je HAK 100%?

sara

pouzivam HAK asi 5 mesiacov a brala som antibiotika no a s priatelom sme nepouzili inu ochranu a spravil sa do mna...no hned pri dalsom sexe sme pouzili kondom no bojim sa ze to moze mat nejake nasledky.ma s tym niekto skusenosti?

angel1

HAK je absolutne spolahliva na 100%,tiez ju beriem uz 15rok...samozrejme treba davat pozor,ked beries ATB,vtedy je ucinnost skoro uplne oslabena a takties pri zvracani a hnackach...najlepsie bude ak ju budes brat vzdy v rovnaku dobu,ci rano alebo vecer...nemas sa soho bat pri pravidelnosti a nezabudlivosti tehotna urcite nebudes://

new

Za seba môžem povedať, že jej verim na 100%. Spolieham sa na ńu už viac ako 10 rokov a nesklamala. Avsak chce to disciplínu pri jej uživani. Žiadne zabúdanie-vynechanie, vracanie, hnačky, niektoré antibiotika.

ethel

ojoj,to by som si nebola taká istá.Človek nikdy nevie.ˇUčinok sa oslabuje aj pri užívaní niektorých liekov-napríklad antibiotík

ethel

Poznám žienky,ktoré otehotneli.Ale Gynekológovia ubezpečujú,že na 90 percent sa môžeš spolahnúť.Tak skús.