myslí to so mnou vážne alebo je este dieťa?!

Príspevok v téme: myslí to so mnou vážne alebo je este dieťa?!
radi

chcem vas poprosit o radu.mám 32r,som rozvedený a mam syna ktorý býva so mnou a mám 24r priateľku.ona doma náš vzťah tajila lebo sa bála rodičov a ked sa to dozvedela jej mama,ako tak si ma obhajovala,ale pred otcom ani slovo.mama ju neustale zastrasovala,ze to povie otcovi a tak sme sa stretavali ako male deti,za cinzakmi.prejavovalo sa to aj na tom,ze odmietala na verejnosti sa so mnou stretnut,ked som bol so synom a zhukala ma za to,nie raz.ja som mal pocit,ze je so mnou lebo sa dobre citi,ale presadit ako partnera si ma kvoli rodicom nikdy nepresadi a tak budeme iba takto ako male deti.je velmi fajn,ale lubi ma skutocne?je na rodicov velmi naviazana a doma sa ku nej spravaju ako ku 15r.co robit,aby konecne pochopila,ze to co robi jej mama nie je normalne.ona si to aj uvedomuje,ale stale kona podla nich.teraz sme uz po roku rozidení,ale stale sa stretavame,no tak,ze doma su uz spokojní...Má tento vztah význam?Budeme spolu?

radi

konečne sa nam podarilo uprimnejsie porozpravat a podla nej problem cislo 1 je moje dieta.že ma velmi lubi,co si aj ja myslim,ale myslim si ze ak clovek niekoho riadne miluje a je presvedceny ze ten druhy je pre neho ten pravy,lebo my si inak rozumieme,tak ho berie so vsetkym co ma i nema.ona totiz to sa boji toho ze by to cele okolo mna nezvladla pretoze s dietatom su iste starosti a to hl.v puberte.a tym ze ja zijem s malym,tak je moj cas trochu obmedzeny pre nu,aj ked kazdy druhy vikend sme sami...a chyba jej taka ta sloboda ktora je medzi dvoma ludmi ked spolu chodia a u mna je to obmedzene.
ale byt uplne bezomna byt nechce a takato forma jej asi vyhovuje.doma klud atd.je to normalne? co by ste robili vy??ja sa chcem uplne rozist a nekontaktovat sa,nech si najde to po com tuzi,ked ja to nie som.ona totiz este predtym nemala vztah a tu romantiku zazila iba so mnou a tak asi tuzi po tom.

radi

Ďakujem všetkym za uzitocne radi,urcite si z nich zoberiem co najviac.
mojaskusenost-tebe dakujem za to ze si sa tak krasne a uprimne rozpisala.
ja chapem aj priatelku ale byt neustale v takejto neistote je tazke.roky idu...a ja sa bojim,ze takto jej to vyhovuje az si zvykne a potom mi fakt podakuje..

Slobodna

smutka keď si to vyskúšaš žiť v niečom takom, tak sa môžme porozprávať. A na ňu bude kto myslieť, keď sa za neho postaví, riskne všetko a on si to o pár mesiacov rozmyslí, že ju nechce? Tak nech začnú bývať spolu, nevyrieši sa tým v podstate vôbec nič, ale bude to o kúsok lepšie. Moja kamarátka mala presne takýto istý problém, v podstate ho má stále. Našla si priateľa, ktorý bol 3 krát rozvedený, 4 deti a o 10 rokov starší. Všetci do nej hučali, odhovárali ju, rodičia sa s tým nikdy nezmierili, štvali ju proti nemu atď. Začali bývať spolu, no vždy bola a aj bude ako medzi dvomi mlynskými kameňmi. Priateľ ju štve proti rodičom, rodičia ju štvú proti priateľovi a dokolečka.

smutka

slobodna,
pud sebazachovy je jedna vec... inymi slovami aj sebectvo... ale mysli v tom celom niekto aj na neho? ze hra druhe husle?

Slobodna

Naozaj to s tebou vážne nemyslí ? Ten, kto to myslí vážne s tým druhým, si ho zastane. Ona musí v tom žiť, ona veľmi na výber nemá. Je pekné bojovať za svoju lásku, ale niečo také existuje iba v rozprávkach. Keď ju rodičia kvôli tebe vyhodia z domu, si ochotný ju prichýliť a postarať sa o ňu? To nie je vypočítavosť, to je pud sebazáchovy.

mojaskusenos

Ja som ako 21 rocna, mala vztah s 32 rocnym, rozvedenym, s dietatom. Co ti poviem, nebolo to jednoduche. Bola som taka nezrela na nieco take. Rodicia mi robili problemy, otec histercil. Odhovarali ma od neho, ze som mlada, pekna, preco prave on. Mas na mladsieho bez zavazkov! Nedala som si povedat. Boli to hrozne zaciatky. Plakala som doma a potajomky sme si pisali ako male deti. Bola to moja zivotna laska. Nakoniec rodicia pochopili, ze to nikam nespeje a ako tak sa s tym zmierili. Ked uz nam nic nestalo v ceste, tak zasa preplo mne. Ziarlila som ako male dieta. Ofucala som sa, ked som zistila, ze ideme pre maleho. Pytala som sa ho dookola, ci bude aj nase dieta tak milovat a ci sa z neho bude rovnako tesit. Pokazila som to. Velmi. Dnes, ked mam 27 viem, ze som mohla plno veci spravit inak. Dodnes by sme boli spolu, verim tomu. Vydrzalo to 3 roky.
Moja rada znie, daj jej cas, rozpravaj sa s nou o tom. Povedz jej ze ta musi milovat aj s dietatom. Bud razny. Nech sa rozhodne, pretoze tvoje dieta tam bude navzdy. Ak ta miluje, musi ta milovat spolu s nim. Povedz jej ze uz nemas sil tajit vas vztah, pretoze aj ty mas pravo dostat druhu sancu od zivota, ze mat dieta a byt rozvedeny, nie je choroba. Mohlo sa to stat aj jej. Akoby sa citila, keby jej dieta nechcel prijat muz, ktoreho miluje. Ver mi, dnes viem pochopit svojho ex partnera, preco tak bojoval. Ak je to zrela zena, pochopi to, ak nie, daj jej zbohom. Bojuj za svoje dieta!

smutka

doubledog, to si ako na to prisiel? je to len tvoja skusenost, alebo nestretavas spravne zeny? ale ja myslim, ze skor muzi sa nehrnu do serioznych vztahov :)

doubledog

nie, nemysli to s tebou vazne
podla mna ju pritahujes sexualne a ma ta aj rada
ale uvedom si, ze zeny su, co sa tyka dlhodobych vztahov, velmi vypocitave a lasku do nich prilis netahaju

smutka

POvedz jej, ze dalej uz takto nevladzes. Ze ju potrebujes a ma sancu sa rozhodnut, ci si vyberie teba aj za cenu, ze rodicia to hned nepochopia, alebo kazdy z vas pojde svojou cestou. Ina moznost nie je... ona chce mat vsetko aj teba, aj rodicov, ale nechce aby ju to nieco stalo... laska znamena obeta! Samozrejme, ak ti vyhovuje byt 5. kolesom na voze, tak to nechaj tak. Ale pride den, ked sa ona mozno zamiluje do niekoho koho jej rodicia schvalia a tebe sa pekne podakuje!

Denz

si zrejme len jej potesenie sexualne...

pozri ...zivot ti uteka,..tak sa spamataj nez nebude neskoro.

najdi si partnerku,ktora ta bude milovat takeho aky si.

MOJA RADA.