ako zvladnut syna ?

zuzic

peter ok uz sa nebudem hadat toto bude posledny prispevok:)
egresko no ja zijem v 21 stor. ak si si nevsimol. mno a aby som videla aki su ludia celkovo mi staci zajst na forum a hned vidim ze podaktori su mierne na pecienku:) papa

neonin

Zdravím, predstav si že si v jeho koži, mysli ako tvoj syn, čo by robil, prečo to robí?, Prečo ťa neposlúcha? Prečo....(doplň) ? Skús sa naňho pozrieť z jeho očami. Ak je akcia je aj reakcia.
Podla toho by som šiel naňho. ešte dôležitá vec, s kludom, nekritizovať, nestazovat, nehádať sa, prejav mu úctu, mozno je to tým, že sa onho nezaujimas, alebo sa na teba hneva, alebo si nerozumiete. Rob to, co chces, aby robili iný tebe. cca Konfucius potom to iste Kristus - historia sa opakuje, pouziju ju. vela stastia.

peter.CU

ja len nechapem aky zmysel ma sa s niekym hadat na internetovom fore

ale inak dakujem za vsetky rady :) snad nieco zaberie .. aj ked to znie strasne narocne vsetko... momentalne je "krpec" na nejakej diskoteke tak tie diskoteky radsej ani nespominajte

egresko

gympel...som si mohol mysliet.
Tvoje nazory su zato uz v 25 storoci ze. Na to aby si videla ake su dnesne deti vlastne ani ten gympel dokoncit nemusis.

zuzic

ucia to na gymply:) hej ibaze ked si ty chodil na vysku to bolo pravdepodobne v 17stor. tak sa mi zda aj podla tvojich nazorov na vychovu