ako zvladnut syna ?

egresko

Denz, v minulosti ludia hrdlacili na poli neoranom , myslis ze mali cas na nejake psychologicke klise? NIe, a vyrastalo tolko vyvrhelov ako dnes? NIE.

Darika, sem tam som dostal a neubudlo zo mna. Cesta rozmaznavanim hyckanim , benevolentnostou a nezaujmom vedie vsetci vieme kam. A mozno by to dieta aj facku prijalo aspon by videlo ze sa rodicia zaujimaju.Takyto pseudohumanisti zial vychovaju len rozmaznane bytosti.

Zuzic, nehvoorim ze si nezvladnutelne dieta, hovorim vsak ze statistika nepusti a historia tiez nie tvo j pripad ani tvoje spoluziacky zaujimave nie su pretoze maju NULOVU vypovednu hodnotu.

darika

Ano,aj ja sa priznam,ze som malemu facla.Ale v zapati som sa mu za to omluvila.Povedala som mu,ze mi je to luto,lebo on je uz velky a ja ho nechcem ponizovat ako dieta.Povedala som mu,ze ho beriem ako velkeho,ale ze by som chcela,aby sa aj on tak choval.Nic lepsie som urobit nemohla.Snazi sa chovat ako velky.Nerobi hluposti a vie,kedy urobi chybu.Vieme si povedat prepac,dakujem,prosim...to je to prve,na com si ja zakladam.
Treba si len v ten moment predstavit seba ako niekoho,kto je od nas o 1-2 hlavy vyssi,o niekolko kg silnejsi a ten clovek nas zacne fackat.Ake ponizenie!

zuzic

egresko nepametam sa ze by mi niekeedy rodic strelil facku a popritom mozem povedat ze nie som nezvladnutelne dieta. teda niekedy as pochytime ako kazdy v mojom veku ale vobec nemam take problemy ako moje spoluziacky a tie niekedy aj bili. no oni nikdy nepocitili lasku, objatie...v tom to je rodicia na nich nemali cas a preto sa spravaju ako sa spravaju...
peter.cu: toto sa pravdaze netyka tvojho pripadu

pauli 73

darika, presne toto, že rodič je najvačší klamár hovorievala aj moja mama a pochopila som to až vtedy ked som sa sama stala matkou...inak udriet dieta je znak,že rodič vo vychove zlyhal :(

darika

egresko
Neviem kolko mas rokov,mozno si byval ty kedysi preplesnuty,ale bola ina doba.Kedysi sme si nedovolili rodicom nadat,ucitela kopnut do pistaly,zapalit si v skole cez prestavku.Kedysi som dostala od uzitela facku a este som za nu musela podakovat.Dnes?Zoberie sa a odide.A potom ho najdes na ulici so striekackou vedla igelitky.A budes dakovat bohu,ak ho este budes moc za tu facku poprosit o odpustenie.Aj ja som rodic a mozem povedat,ze slova mojej mamy,ze rodic je najvacsi klamar,boli vzdy pravdive.A ja som teda bola cislo.Nikdy ma neudrela.Rozpravala sa so mnou.O vsetkom.A ja sa rozpravam so synom.Ma 9 rokov,ale ja s nim komunikujem vsade.Lenze to sa neda porovnavat,pretoze on ma oboch rodicov,nebolo mu ublizene.Pre kazde dieta je rodic Boh.Ci je taky,alebo inaky.My sme ich prikladom.Nemozme od nich cakat zazraky,ked ich sami nerobime.

Denz

egresko-- to je blbost:)
dnes je doba.,ze sa rodicia pachtia po peniazoch a o detoch ani nevedia kde su!!!!
A preto to vsetko...VYCHOVA!!! USMERNENIE..LASKA!!!
To im dnes chyba!!!!!

egresko

darika , takyto vyrastkovia su prave vysledom vychovy aku prezentujes ty, benevolentnost, rozmaznavanie, obsakakovanie etc.. Vysledky vsetci vidime a historia mi dava za pravdu.
To poznate....ohybaj ma mamko...

darika

egresko
teba asi nikdo nepreplesol,ze?To je najvacsie ponizenie dospeleho cloveka,ked udrie toho,kto je mladsi a slabsi.To je jedine riesenie pre tych,ktori nemaju rozum.Preto nemozu prist na to,ze je aj iny sposob.
Peter
poznas jeho najlepsieho kamarata?keby ano,mohol by si ho prekvapit.Toho chalana zavolat ku vam na noc cez vykend a mozno keby mal on pri sebe kamarata,bolo by to pre neho jednoduhsie.Nemal by pocit,ze ma pri sebe nepriatela,ale aj niekoho,kto ho pred nim podrzi.On ta teraz tak vidi.Ty vies,co sa stalo,preco to tak skoncilo.A urobit si vecer v trojke,mozte si urobit spolu veceru,pukance,pozriet film,recnit.Musis im dat najavo,ze su neni deti.A ak si ziskas jeho kamarata,mozno si na ceste k synovi.