zubny kaz...

Príspevok v téme: zubny kaz...
jana25

hm takze...mam velky strach zo zubarov a dnes mi na prehliadke povedala,ze dole osmicka kaz...ja ze ma porazi...uz asi 8 rokov mam bez kazu a bojim,ze ked to bude vrtat, tak to bude boliet...ktora je to ta osmicka? uplne vzadu? a este ma objednala aj na cistenie zubneho kamena to bude ako cistit? tiez to boli? lebo ja som strasny posera co sa tyka zubarov...

nova

ahoj, no ja by som povedala, ze ak najdes dobreho zubara, nemas sa coho bat, lebo dnes uz je technika aj u zubarov taka vyspela, ze to ledva pocitis :))) naozaj, mam to odskusane, ani umrtvovacka nebola potrebna. a gratulujem ku 8 rokom bez kazu, pekny vykon :)

jana25

este jedna otazka...ja som tam bola dnes so segrou ona isla po mne, no a az doma som si vsimla,ze mi sestricka dala segrinu poistenecku karticku...a tak ma napadlo,ze ci sestricka nepisala to co jej hovorila doktorka o zuboch pri prehliadke do segrinej zlozky...to by bol pruser ako musim sa spytat, aby mi nevrtala segrin kaz:)

jana25

diki za radu, ale vraj je to maly kaz, tak to hadam boliet nebude a budete sik-sem hotove:) no to by som asi odpadla keby mi mala pichat umrtvovacku...

Denz

laserom ti kamen odstrani....neboli to.
A zadny zub ...stolicka to je mam pocit:))......ak mas strach ,daj si pichnut umrtvovacku .