TESTOVANIE NA ZVIERATACH!!!STOPPPP!!!

Príspevok v téme: TESTOVANIE NA ZVIERATACH!!!STOPPPP!!!
ladys

video.google.com
LUDIA AK VIETE ZE "konkretna" kozmetika sa testuje na zvieratach! tak ju prosim nekupujte!!!cim viac predaju=tym budu nadalej vyrabat viac a viac= a tym bude viac a viac zvierat trpiet... JEDINE KTO STYM MOZE SPRAVIT !!!STOP!!! SME MY ,, LUDIA . TAK PROSIM.. POZRITE SI TO VIDEO. JE TO KRUTA REALITA.!!! A ZAMYSLITE SA CI TO sTOJI ZA NASU "KRASU".

ladys

kpz.webnode.cz
CO NA TO POVIETE??? STRETAVATE SA SNIMI VSADE , STE TYMITO ZNACKAMI OBKLOPENY Z KADEJ STRANY, v TV , NET, BILBOARDY, DENNODENNE STE MEDZI ROZHODNUTIM "KUPIT CI NEKUPIT?" a takmer kazdy clovek si povie, vsak to vyskusam nestoji to vela, taka napr. nivea , STOJI! ZIVOTY!MILIONY NEVINNYCH ZVIERAT KTORE ROVNAKO CITIA AKO MY , PACILO BY sa VAM KEBY TO ROBILI NA VAS? asi nie. STOJI TO ZA TO?UPUTALO VAS TO OBALOM? ALEBO SKOR "ZAZRACNYM" POPISOM KTORY VAS "ZAZRACNE ZBAVI" PROBLEMOV??? LUDIA co tak nemysliet len na seba?KED SI KUPITE TO CO JE TESTOVANE NA ZVIERATACH, TAK !TO! PODPORUJETE. A CHCETE? LEBO NEMUSITE.

Denz

Treba si vsimat na vyrobkoch akym sposobom to bolo testovane....uz sa to musi uvadzat a ak to nie je uvadene ani...nekupujem to!

ladys

translate.google.com
dala som to do google translate lebo nie kazdy vie po anglicky,je tam napriklad aj COTY (miss sporty,rimmel,....)vsetko co spada pod coty, a citanim sa dozviete viac.........

ladys

inkognito uplne suhlasim. Teda tu listinu by som aj ja rada videla, ale ja sa domnievam ze GARNIER , (ved to je preboha cista chemia , ako to moze pomoct nechapem, sa urcite testuje na zvieratach=aku to ma reklamu , a proste nieco take chemicke musia urcite najprv takymito testami skusat) toho sa domnievam ja. a tiez NIVEA a podobne znacky. AK ALE NIEKTO MA TAKU LISTINU , NEMUSI BYT PRAVDA CO JE NA NEJ , PRETOZE DNES SI UZ ZATO PRIPLATIA FIRMY ktore testuju ABY SA OBJAVILI NA LISTINE NETESTUJUCICH.JE TO TAK. ZIAL.KED NAJDEm PAR ZNACIEK TAK ICH SEM DAM ABY STE VEDELI!

[zruseny1]

inanitka
co moze proti tomu obycajny clovek spravit?

mozes ovplyvnit dianie, aj ked sa to mozno nezda..a to jednoducho > tym, ze sa nepridas
keby tak zvazoval kazdy, dalo by sa to

inanitka

BOZE PRECO JE TO NA TOMTO SVETE TAKETO HNUSNE, to čo som videla bol jeden z tých najotrasnejších videií v mojom živote, poriadne som si pri nom poplakala,je to krute,ako to môže vlastne človek spraviť?to oni nemajú srdce? ja som veľmi za to aby bolo STOP týraniu zvierat, je to smutné,ale čo zmôže obyčajný človek proti tomu spraviť? hanba ľudom čo toto dokážu urobiť,ja by som im spravila to isté ale dvojnásobne!!!!!