Doplnky vyzivy

milan dudas

Tiez mam velmi dobre skusenosti s CLA ako brunusa...Fakt ovela rychlejsie ti nabehnu svaly.A v diete si ich aj udrzis-nestracas ich...Ja uz bez cla ani necvicim.Okrem toho si este na ranajky davam 65% protein -takto som dosiahol celkom slusne vysledky.Dnes uz dietu nedrzim ale cla uzivam nadalej.Pribral som na 85kg ale svalovej hmoty -stale s dobrou viditelnostou...Brusaky a tak :)sak pozri www.milandudas.wbl.sk mozno si uz aj videl

DJ HiDe

mackousko, som rad, ze to cele beries realistickym okom :)
avsak, ako si uz nepriamo povedal v tvojom prispevku, proteiny nemaju nadvesmirne ucinky, a odporucaju sa kombinovat s inymi pripravkami, pre lepsi ucinok...
na druhej strane, aj steroidne sracky typu nitrox sa daju povazovat len za doplnok vyzivy, kedze to berie kazdy druhy j**o v bratislave :)

mackousko

To uz viem podla mna je cena HYDRA uz dost nizka v porovnani s inymi proteinami. Samozrejme zazraky nemozem cakat, pretoze je to len protein a nastastie s peniazmi az take problemy nemam.

DJ HiDe

mackousko, podla mojho nazoru su ceny doplnkov na ucinnostne pomery dost lacne...ked chces mat svaly, musis aj platit :)

mackousko

Sice posilujem len kratko ale za mesiac som pribral 3 kila asi cistej svalovej hmoty (usudil som podla obvodu brucha atd).Ako doplnky pouzivam hydrolizovany syrovatkovy protein HYDRO a maltu. No ale nie je to zrovna lacna zalezitost si kupovat taketo doplnky.

DJ HiDe

...a zabudol som dodat, ze tato tema je zakladana s ucelom ozivit toto forum diskutabilnou temou, v ktorej moze prispiet kazdy, kto v tom ma aky-taky prehlad :)

DJ HiDe

Poradca, vies, lenze moj problem nie je az taky zavazny, ako sa zda, a vobec netrpim nijakym vaznym ochorenim klbov a podobne...len mam proste problem rychlo sa zregenerovat, a to ma niekedy vie vytocit, kedze mi to obmedzuje poctive plnenie treningoveho planu...