jedna mala otazocka :)

tekvicka

presne tak aluska ved ked uz ide o taku dolezitu vec tak si to vsetko dokladne prestudujem, ja nechapem co to beru niektore ako cukriky? naco asi tak tlacia pribalove letaky? aby zrusili populaciu stromov na svete?a okrem toho takychto tem je asi tak milion a neni taky problem odpoved najst nie stale zakladat rovnake temy, chcelo by to trochu zapojit mozog ak viete co to je

aluska

ved ked si das po 7 dnovej prestavke zas tabletku z noveho blistra, tak preco by si nebola chranena? a s tymi 15 dnami nechapem...tabletky sa beru 21 dni a potom 7 dni pauza

a inak ludia potom sa necudujte preco niektore baby otehotneju ked beru hak....ocividne niektore ani nevedia ze ako to treba brat..takze tu mate to 1 % sancu otehotnenia z hak...ked su vsetky baby take scitane a neprecitaju si ani ten pribalovy letak..tak dakujem pekne

tekvicka

ja nechapem stale taketo otazky...dievca to tu napisalo tak ze uplny zmatok v tom je...ale preboha vsak kazda hak ma pribalovy letak a je tam vsetko napisane tak nechapem kde je problem...samozrejme ze sa moze vyskytnut nieco kedy potrebuje clovek vazne poradit, ale to tu fakt kazda druha baba nevie citat?

levicaaaaa

HEEEEEEJ, moment... akože berieš 15 dní apo nich sedem dňová pauza? pauza sa robí až po vybratí celého blistra, tzn. 21 tabletiek... ak urobíš pauzu skôr nie si chránená...

jahoda11

takto a po lopate.pokial uživaš pravidelne hak si chranena stale.davaj si pozor hlavne vtedy ak uživaš popri tom aj nejake antibiotika.vtedy si kondom dajte ale inak nemusiš.čo ti to lekar nevysvetlil?