Pleťový krém! - ale aký?

Príspevok v téme: Pleťový krém! - ale aký?
alexa29

Ahojte žienky.
Fakt by som potrebovala poradit ohladom krému na tvár. Bude mi uz jedno ci bude stát majland len nech je pre túto moju problémovu plet:
-vek 30
- sucha, skor dehydrovaná pokožka, miestami šupinatá,ale ked nacapím hociaký krém, tak sa mi mastí pokožka a to nenormálne a hned sa mi vyhodia hnisavé vyražky po krémoch
-zväčšené póry
- čierne bodky, občas akné (vid po krémoch)
- a začínajúce sa mimické vrásky
- taká akoby ochabnutá pokožka

Nikto ani v lekárni mi nevedeli na to nic dat, ze vraj Weleda kozmetika, no lenže to je len samé tonikum a vodičky ale ja potrebujem výživu pleti a hlavne odstranit mimické vrasky a tie nechutné pory. a tak isto potrebujem poradit vhodny make-up na tento moj face.
budem rada vasim radam

Merenwen

Nekupuj si krémy, ale gély, ihneď sa vstrebú do pokožky, nezanechávajú mastný film a pokožka je hydratovaná. Najlepšie sú tie ktoré vyrovnávajú produkciu mazu (balancing gel).

Denz

ZNAČKY, KTORÉ SÚ NAJOBĽÚBENEJŠIE A NA 99% TESTUJÚ:
COTY- ČIŽE RIMMEL, ASTOR, MISS SPORTY
COLGATE-PALMOLIVE
GILETTE
JOHNSON
PANTENE
ALWAYS
PAMPERS
CAMAY
REXONA
DOVE
LUX
RYOR
NOURIFUSION
TIMOTEI
MAX FACTOR
SCHWARZKOPF
LOREAL (OKREM MAYBELLINE- TÁ NETESTUJE, A GARNIER POUŽÍVA IBA IGREDIENCIE TESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH)

ZNAČKY, KTORÉ SÚ NAJOBĽÚBENEJŠIE A NA 99% NETESTUJÚ:
AVON
ORIFLAME
RYOR
EUCERIN

midsummer

ahoj, mám 20 rokov a tiež mám podobný problém ako ty..niekedy mám otrasne mastnú pleť s vyrážkami a niekedy zas takú suchú že sa mi šúpe dole koža a mám z toho len nervy..tiež som hľadala dokonalý pleťový krém ale trvalo mi dlho kým som našla ten pravý..krém od garnier essentials s výťažkom z lopúchu..je proste super..je určený na normálnu až zmiešanú pleť..dobre sa nanáša, skvele hydratuje, zmatňuje a príjemne vonia!cena je cca 4 eur..veľa šťastia :)

claudia6

Používam na pleť extra panenský olivový olej už 4 mesiace a som veľmi spokojná.Dáva sa na vlhkú pleť a za pár min. sa vsiakne.