dieta a stres

Príspevok v téme: dieta a stres
dianAA3

moja dcera ma 4 roky. je to zlate,štastne dieta.nema problem začlenit sa do kolektivu ani naist kamaratov.s manželom nežijem a dcerka sa snim občas stretava.vždy ked pride od neho tak je zla ,podraždena.včera napr.po jeho telefonate dostala teploty a zvracala.vracala celu noc-hoci už nemala čo.dnes cely den prespala,spi aj teraz.jedla trošku suchar a pije tekutiny.móže zato stres? kto ma taku skusenost?prosim poradte.dakujem

darika

takze podla mna
ona smuti a je nestastna z toho,ze je doma pri tebe,alebo
mozno si nerozumie s tou malou co byva s nimi.
Neber to v zlom.Deti su velmi lahko zmanipulovatelne a daju sa kupit.Musis s nou len rozpravat a ukazat jej co ma u teba.

janka24

ked niekto vracia ,tak je chori-bacil a tak..no ale ,ak vieš že je to ten stres na 100percent tak si sa asi zbytočne pýtala, či je to stres...

darika

dianAA3
nedopisala som m.Manzel je sam,alebo ma priatelku?
A potom,pokial sa mala vracia odtial len rozmaznana,ja by som to nevidela az na psychologa.Netreba tam deti tahat,ked to nie je tak surne.Mne len nejde do hlavy,preco ten stres,ked sa vrati domov ku tebe?On ked ju rozmaznava,znamena,ze je tam rada a z toho by nemala stresy.
Ty jej len vysvetli,ze ona je uz velka a ze musi vediet,ze ked je u otca,on jej moze dat vsetko,lebo ju velmi lubi.Ale ked sa zase vrati domov,tak je s maminou a tam je to ine.On sa tak ku nej chova,lebo je s nou malo a chce jej ten cas vynahradit prilisnou starostlivostou na mozno obdaruvanim.Ja by som mu to nezazlievala.Ty jej len vysvetli,ze mala ma dva bytiky a v kazdom je to inak.

diankAA3

manžel ma priatelku a u nej žije.ona ma dcerku-neviem v akom veku,ale podla slov mojej dcerky tak je asi tak 10-12 rocna.este sa nestalo tak,že dcerka po telefonate s manželom jej prislo zle a vracala...nechapem,čojej povedal.on tvrdi,že nič jej nepovedal,len ako sa ma a kedy pride ku nemu ... možno ju tym tak stresuje,že chudatko nevie čo si ma otom mysliet...

janka24

a možno to bude aj tým počasim..teraz je každy chori...teda ak jej takto nebolo už skor..ako vlastne dlho ho navštevuje?

diankAA3

v skolke je všetko v pohode,aj doma.no ako male deti,raz hnevaju potom su dobre a tak...pokričim nanu,ved niekedy to inak neide,bit ju nebijem-sem tam capnem po zadku.

janka24

teda ak tam rada chodi bude to tou zmenou, Každe dieta sa chova inak pri cudzich a znamych, či v školke, alebo doma alebo na navšteve. Možno treba počkat a ono sa to ustali, ale treba jej vyvsetlit kde ma u teba hranice a kde u otca a aj s nim sa dohodnut, ake jej teda viac dovoluje.