Mate nejake skusenosti s BIO kozmetikou?

RNG

Nuz mozno ten chorvat neuspel, ale ja si robim kremy a masti z prirodnych , jedlych produktov uz dlhe roky. Kvaseniu sa da velmi lahko zamedzit ked ich urobis koncentrovane, tj bez vody a nanasas na vlhke telo, alebo do nich pridas prirodny konzervacny prostriedok ako napr citricidal a v zlozeni mas oleje, ktore sami o sebe sa velmi malo kazia, ako napr kokosovy olej.
Aj tak malo vody znacne pomoze na trvanlivost.

Zopakujem to aj tu:

Zmes na hojenie ran(cukor(1.5 lyzice) kokosak(1 lyzica) a citricidal(6 kvapiek)),

opalovaci krem(kokosak(deci) voda (deci), tekuty vitamin E1/3 deci dostanes napr v Puritan), MSM(2 lyzicky kopcom), ester C palmitat( 7 gramov z kapsul velmi jemne pomlety na kavomlynku s MSM) a superjemny kyslicnik zinku(zubarsky prasok, zinc oxide 0.1 micron 1 az 2 lyzicky, podla toho ci chces 15 alebo 30 tieniaci faktor, zhruba)

Ten opalovaci krem ma okrem vyzivy(kokosak, vitamin C a E) aj MSM, lebo je dobry na svaly a klby, hlavne pre starsich ludi s kazdodenymi bolestami raz tu ,raz tam.

Zabudol som povedat, ze do tej zmesi (na opalovanie) davam aj lyzicku jodovej tinktury a 30 kvapiek GSE

Jod konzervuje a prestupuje cez kozu, a je antimikrobialny a zafarbi zmes telovo.

GSE/citricidal samozrejme je silne antimikrobialny a tiez sluzi ako konzervant.

ele

Nuz ano:)) Poznam takeho ludoveho liecitela, je to Chorvat zijuci na SR, ktory sa snazil namiesat profi bio krem, no neuspel, lebo mu vzdy skysol. Snad sa mu to raz podari :)