Aku Nokiu?

usiko

okrem ineho v Oagi klamu, tak napriklad v tejto ponuke maju aj moj SE T303. ja som si ho kupila za hotovost cez net na oficialnej stranke SE a stal ma 75 Eur, a to este v aprili tohto roka, a to uz nebol novym modelom..... A tu v orangi pisu, ze odporucana, teda povodna cena je cez 100 Eur....klamu, predavaju mobily za este vussie ceny ako ich zozenies inde....okrem ineho, tie ich vysoke ceny...nechcem radit, ale odkedy sme presli na tretieho operatora na trhu, nemusime sa obmedzovat vtelefonovani a ucty mame polovicne nez sme mali v orangi......

usiko

ja po vsetkych znackach co som mala, ostavam pri Sony ericssone...ja mam jeden co fachci uz 6 rok intenzivne, bateria vydrzi stale 5 - 6 dni a nema poruchy..terz mam druhy Sony Ericsson, maly T303 a som maximalne spokojna...priatel ma SE Cyber Shot a nevie si ho vynachvalit.....mozno som paranoidna, ale zo 7 Nokii v nasej rodine ani jedna nebola bezproblemova, vsetky museli ist hned do servisu na preinstalovanie softweru...co sa u SE este nestalo....

usiko

ja po vsetkych znackach co som mala, ostavam pri Sony ericssone...ja mam jeden co fachci uz 6 rok intenzivne, bateria vydrzi stale 5 - 6 dni a nema poruchy..terz mam druhy Sony Ericsson, maly T303 a som maximalne spokojna...priatel ma SE Cyber Shot a nevie si ho vynachvalit.....mozno som paranoidna, ale zo 7 Nokii v nasej rodine ani jedna nebola bezproblemova, vsetky museli ist hned do servisu na preinstalovanie softweru...co sa u SE este nestalo....