pratel mi kupil darcek...

dobra vila

dallila, hm, aha, chapem ta. Tak to je asi fakt riadna citlivka, pretoze toto su kazdodenne veci a nemal by kvoli niecomu takto stresovat. Tiez si myslim, ze ak je to tak, sem-tam si to stretkni, ale nie vzdy a v jeho spolocnosti si daj aj nejaky iny v iny den (strekni si ho pred nim) a mozno podotkni, ze aka fajn vona atd :-P.
Nam sa presne dnes stalo nieco podobne. Akoze priatel si kupil sprej a ze nech idem hore, ovonat, co na to hovorim.
A mne ta vona bola fakt sladka, nemam rada take sladke vone, irituje mi to nos. Nenanapdne ma ta znacka, akoze mam rada axe, old spice, fa...hocico...toto bolo take drahsie, ale ta vona sladka, uff...
Tak som mu povedala, ze pokial jemu to "chuti", to je dolezite, lebo on to bude nosit, ale ze mne to pride prisladke, ze mi moc nesedia sladke vone, ze vie, co sa mne paci najviac, ked sa pyta :-P.
Ale u teba je to ine...lebo u teba TY nosis to, co ti ON kupil... :-/.
Alebo... prelej tu vonavku inam a do tej flasky nalej tvoju oblubenu :D. Ale to uz velmi vymyslam :-P.

dallila

lenze ono sa vam to pise.. vy mate ine vztahy..on je taka citlivka ze by sa aj rozplakal a strasne si dava vinu za vsetko. a okrem toho bol strasne drahy:( a zase na druhej strane mi je blbe ho kalamat.nebviem vobec ale asi to budemmusiet ja prekusnut.asi to skusim tak ze sem tam si ten parfem dam..a co sa tyka darcekov o tom sme sa rozpravali aj o tych parfemoch povedala osm mu nech mi radsej ukaze konkretnu vec.aj som mu hovorila ake vone sa mi pacia.. no asi sa netrafil. :( samej mi je to blbe

biopich

tak nejak ako tu pisu baby predomnou... Jemne naznacit ze sa netrafil ty si jeho priatelka ty vies ako mu to presne povedat aby sa neurazil. Sem tam mu ale sprav radost a jemne sa navonaj. Mozno si aj na tu vonu zvyknes..mne moj chalan kupil raz taku sadu nausnicky a nieco na krk... nausnicky som nosila ale na krk nie povedala som mu ze mam radsej jemnejsie veci ono to bolo dost take velke... precancane... tak som spravila kompromis a nausnicky nosim :-) aby bol rad ze aspon to...a ked ich mam na sebe tak sa stale potesi..sice tak ustipacne povie ze nenosim aj na krku ale chape to

usiko

co by som urobila ja.....ja teda neviem na rovinu cloveku povedat, ze sa mi to nepaci, hlavne ked vidim, ze ho potesilo, ze mi to dal......takze- ja by som ten parfem nepouzivala, alebo len zriedka a cakala, kedy si vsimne, ze ho nepouzivam.....vtedy by som sa zatvarila previnilo a povedala, ze velmi mi teda nesedi.....to by fungovalo u mojo partnera....

...samozejme, za predpokladu, ze si nevsimne, ze ho nenosis, staci len dobru chvilu vystihnut, napriklad mesiac dva pred inym sviatkom a jemne ho upozornit, ze ak chce kupit parfem, tak by bolo fajn ist s nim...nastylizovat musis sama...

Giovanni

Povedz mu pravdu,do buducnosti sa aspon vyhnes dalsiemu nezelanemu darceku:D.Kebyze je troska prefikany,tak ta zobere do parfumerie len tak akoze ide si kupit parfem,alebo nieco ine a ty si samozrejme spravna zena,zacnes skusat aj ty rozne vone:) a isto by si daco take povedala ze aka fajna vona,jejda taky by som chcela :)on by sa tvaril ze nepocul:D cestou domov by si odskocil alebo poslal ta do obchodu daco kupit a dovtedy by stihol kupit ten tvoj parfem ktory sa ti pacil a vecer alebo dakedy inokedy by ti ho dal :) a bola by si aj prekvapena a aj on by bol spokojny ze ti spravil radost:)ale urcite mu povedz,ze sa ti nepaci ta vona,parfem...ja by som sa neurazil za take...

dobra vila

Preco nie? Ked mu to nepovies, mozno ti to kupi aj nabuduce a za tym zas a zas...
Treba vediet veci iba podat. Ja by som urcite povedala, ze netrafil moj vkus :). Samoska nie rovno medzi oci, ale ked ste partneri, tak sa nebavite predsa iba o tom, ked si nieco kupite spravne, o pozitivach atd... a ked sa nieco nevydari, tak to zamlcite. To sa tak nerobi. Ved zijete vztahu, tak pokojne komunikujte, aj o tom, ze to nie je tvoj vkus, no a co. Co je na tom? Je to hanba? Nie je.
Ved je tvoj partner, preco by si mu nemohla povedat?
Ale, samozrejme, rob, ako uvazis TY za vhodne.