poznate slonie slzy?

darika

ja neviem,lebo ja som robila tu roladu len raz a nevysla,tak mam respekt pred druhym razom.neskusala som to znovu.
ale niekedy sa zda aj mne,ze je plnky vela a ked natriem,tak je aj malo.ved natri a uvidis.pripadne natri kolko sa ti zda a dolozis.ostane,daj do mraziaka.ostane do vianoc

chcelbysom

tak pocuvahte.robil som tie slonie slzy.vsetko vyslo ako aj malo,ale trochu toho cesta sa mi zadalo malo.neviem aku hrubku to ma mat,ale asi som ho dal do nie velkeho pekaca.no neviem.cesta sa mi zdalo malo,co sa tyka jeho dlzky,a plnky vela.vysvetlite mi to ako je to mozne?

darika

ale ty nemusis mat komplex.len uz som niekde pisala,ze sme naleteli tuna skoro vsetci na temy,z ktorych si z nas robili posmech.a my ako take ovecky sme sa snazili predbiehat ako byt najlepsi.ved aj v tej tvojej teme sme ti odpovedali.ved ja som sa tam skoro povadila s jahodou.ale to su zdrave hadky.len preto,ze mame ine nazory.nemusime si ale preto nadavat a urazat sa.a ver tomu,ze aj denz ked nieco napise,tak to mysli uprimne,aj ja,aj dalsi.my tahame len tam,kde nas maju za hlupakov a doslova si vymyslaju.proste vsetci kaslime na byvale temy a povedzme si,ze si napiseme len svoje rady a nebudeme sa urazat,ked sa niekde stretneme.mne mozes byt nesympaticky tu a v dalsej ta budem milovat.tu je to o tom.tak to tak ber aj ty.vsetci to tak berieme.ok?a uz dost.prosiiim

lleilla

chcelbysom na tomto fore,je vela "mudrych" ludi,jaj mudrych ludi-vzdy sa najde niekto komu tvoja(neboj aj moja) reakcia,ci prosba o radu bude vadit,zial

chcelbysom

darika myslelaq si to naozaj uprimne?bo ak ano takk sa ospravedlnujem.chcem byt aj ja kamarat,len neviem preco,ale vzdy z vasho pisania vycitam,ako keby si si robila zo mna stale srandu a ja to beriem potom ako urazku?potom sa fakt citim divne,ze ja uz fakt nemozem nic napisat,bo vzdy len mozem ocakavat ze ma hned sprepacenim odjebete.ako hovorim,ja si nedokazem vycucat z prsta,ako si to chcela povedat,pretoze ja naozaj uz z tej prvej temy mam odstup tym ako ste si robili srandu a stale to aj tak beriem:-(ale ked hovoris ze to tak nieje,tak potom som len rad:-)