Kucerave vlasy

adusha

ty kokos ja mam uplne kucerave vlasy a vobec ich nemam rada...tak by som chcela rovneeee... sak vyzeram ja ovecka alebo co...preboha ja to nechapem

Margo17

no ja som tam prisla, najprv sa jej nepacilo ze mi ma robit trvalu a moc sa ej jdo toho nechcelo, ze mi to znici vlasy, ale nakoniec mi ich umyla a rozcesala a potom natacala na take natacky a potierala takou vodickou. dost to smrdelo. nechala mi to na vlasoch asi 20 minut zabalene v uteraku, lebno som chcela taku slabu az nemam vlasy ako ovecka, ale len take jemne vlnky a potom mi to umyla, niecim poliala, 5 minut som tak sedela, znova umyla a normalne mi z nich uz len tu vodu vytlacala a fenom susila, lebo to sa necese. som sa pol roka necesa len pred umytim riadne vycesala vlasy ale inak vobec. vodu som si rukami z tych kucier vytlacala a mala som ich pekne,take trosku bohatsie kucery ako som chcela ale velmi i pristali a som s tym bola spokojna.

lenka22

margo a ako ti ju kadernicka robila? ja ked som mojej povedala ze chcem trvalu len taku co sa "vyzmyva" tak povedala ze taka sa neda spravit, ze je len klasicka trvala... Prosim porad, ja mam stale len rovne vlasy a nic mi na nich nedrzi :( veeelmi by som chcela aspon vlny ak nie uz vysnene brcky

Margo17

ja trvalu odporucam. mam s nou dobre skusenosti. slaba trvala urcite velmi neublizi. je pravda ze skodivlasom, leboje to zasah do korienkov a rastu, ale inak vzdy lepsie jedna slaa trvala ako kazdy den kulmovat. a vydrzi pol roka,teda aspon mne a ani vlasy sa mi tak nemastia, boli bohatsie a stale pekne a vyzerali hlavne upravene. usetrila som tak kopu casu.