Pysky

Príspevok v téme: Pysky
holandanka

Mám problém za ktorý sa veľmi hanbím..je podľa vás normálne keď má žena veľké pysky? Oni mi proste doslova trčia von, vyzerajú ako ovisnuté a esteticky sa mi to nezdá nejako extra príťažlivé...chcela by som touto cestou zistiť či som naozaj nejaká \"vadná\" alebo je to úplne normálne. ďakujem

janekMY33

to je genetika vela zien to ma a ked to maju je to vecinou dedicne takze kedsa ty to nepaci treba sanovat na plastiku

andrew25

mne osobne sa velke pysky pacia a myslim ze na tom nieje nic aby si sa musela za ne hanbit ... a ked si oblecena alebo si len v nohavickach urcite ti ich nevidiet a ked budes mat chalana/muza ked ta bude mat rad urcite mu to vadit nebude tak akoby tebe nevadilo ci ho ma velky alebo maly ...

egresko

tato tema je o pyskoch vo vseobecnosti, nikde nie je explicitne napisane o ktre pysky sa jedna a ja poznam len jedny velke, hooci aj to je relativne.
keby som to mal zhrnut tak ludia si meraju naozaj vsetko a potom sa trapia lebo nevyzeraju ako Tomanova.

egresko

denz jasne ze sa smejes, tieto temy su predsa smiesne tak kto by sa nebavil? Toto je lepsie ako fiskal ci ako sa to vola, sa stavim ze ludia nemozu mat take otazky ako sa tu pytaju. A hlavne isto vedia, ze hemeroidy im tu tazko niekto napravi. Just entertainment folks.

janka24

teda ja som žena ,tak mne stači chlap a ja nemam ani belocha ani černocha:-)ano roma už ked byt k tomu došlo.-)..s tymi černoškami vy musite vediet..ja to neriešim..hlavne že je sulad..ale egresko či ako sa volaš..ta tema je čisto o pyskoch..nie tych pri ustach...

egresko

Ja som take co, cisko?
Neboj nie sme ta ista osoba to by som mu nesrpavil. Ale cernosky odporucam, aj ked sa vam to zda divne.