Crevne problemy pri menstruacii

uhlie

Ja si dam rano cierne uhlie, poserem sa len par krat a uz ma ani brucho neboli. Predtym to zvyklo trvat 3-4 hodiny.

dula6

Cippaaannaaaa....vsade iba ten hlupy ibalgin..ZOBUDTE SA UZ!!!!! Ibalgin vam z dlhodobeho hladiska urcite nepomoze, nedajte sa obalamutit docasnym zmiernenim bolesti...je to SVINSTVO, nechapem, ako to mozte uzivat, ak si citate tieto diskusie...lebo v par prispevkoch som videla aj negativne nazory...tak sa zamyslite, ci to su len vymysly alebo aj kruta realita

810mata

Ahojte. Ja mám tiež tento problém. Počas menštruácie mám veľké kŕče, najskôr som myslela že sú to menštruačné kŕče a na to mi gynekológ poradil toto: prvých 7 dní pred menštruáciou a prvé 3 dni počas brať MAGNE B6 a vit.E a hlavne vysadiť cukor a kofeín!!! A počas kŕčov piť čaj APANA. MAli by to určite zabrať. Ale 2. možnosť je tá, že vzhľadom na to, že ma aj preháňa skúsim ešte pred tým probiotiká, kedže hormóny, ktoré sú počas menštruácie v našich črevách by mohli znížiť množstvo dobrých baktérií. Tak veľa štastia :)

sydney

mna prve dva dni neskutocne prehana,krize bolia jak svina,ale jedine co zmozem je dat si ibalgin,a cakat,no.antikoncepcia mi pomaha aspon

bublinkajasminka

pdobne problemy mam aj ja...prave dnes mi zacal menzes, prehanalo ma, okrem toho citim strasnu slabost, bolest hlavy a je mi totalne blbo..inak to povedat neviem.....bleeee.....dam si ibalgin od bolesti hlavy a uvidim ako bude..inak viac sa tieto problemy vystupnovali po porode

janka4201

Ahojte ja mám ten istý problém, akurát že ho mám tak 3-4 dni. Ako hovoríte je fajn že sa prečistíme, ale čo ak nemám čas chodiť každú chvílu na WC a ani nemám k dispozíciu celý deň WC a k tomu ešte tá bolesť. Mňa nebolia len črevá ale aj žalúdok a nemôžem niekedy ani jesť. Fakt hrôza. Ale som rada že nie som sama a že niekto vie ako mi je. Držím vám palce baby

biba2

Ja pijem vtedy feniklový čaj, ale vôbec mi nepomáha. A hormóny s tým majú niečo spoločne, nielen pohyb čriev. Ja som raz bola u gynekológa s tým, že mám nafúknuté brucho, myslela som, že mám kvasinky, ale povedal mi, že to robia hormóny. Maja a prejde mi to až za 2-3 dni. Keď si stlačím spodok brucha, bolí to. A najlepšie keď sa spojí menšt. bolesť s touto "plynovou". Keď mi zaberie analgetikum tak na menš. bolesť, necítim ako sa mi sťahuje maternica, ale tie črevá má bolia stále. Rozmýšľam, že ďalší mesiac skúsim ten espumisan.

aluska

pri menstruacii zacina prehanat preto, lebo maternica sa zacne stahovat aby zacala vylucovat menstruacnu krv a kedze hned pri su creva tak ta stahovanie sposobi zvysenu peristaltiku criev a baba ma hnacku...nic viac..ziadne hormony nic s tym nemaju spolocne..len stahovanie maternice..

kaciatko7

pri nafukovani je dobry matovy caj, feniklovy, popripade popri menstruacii popijat nejaku dobru zensku bylinnu zmes