Narastu mi prsia ked budem tehotna?

Príspevok v téme: Narastu mi prsia ked budem tehotna?
kachoraaa22

to je len taka blba otazka aby rec nestala :D ja mam 22 a prsia skoro ziadne .... musim nosit tu najmensiu podprdu :( ale uz som si zvykla no co narobim ... a len tak ma napadlo ze ci ked ostanem tehotna ci mi narastu ..bo nemusi to byt podmienka nie ? brala som aj pirulky aby mi narastli a nic ... tak pochybujem ze mi narastu ked budem cakat mimco :( kazdej babe narastu? ci je tu aj taka co ich mala rovnake ?

jajka001_

mozno ti narastu a mozno aj nie, skor ano ako nie
a ked ti narastu, tak sa ti po skonceni kojenia vratia do povodneho stavu, velkostou, teda ak budes mat taku vahu ako pred tehotenstvom
ja napriklad mam klasicke dvojky, v tehotenstve som mala asi trojky, a ked sa mi naliali mliekom tak to boli mozno aj stvorky :D no a teraz mam zas dvojky. napriklad zenam, co maju velke prsia, casto nenarastu a mnohe z nich ani mlieko nemaju, takze to ze maju riadne prsia neznamena ze bude aj mlieko. zenam s mensimi vacsinou narastu, ale pocula som ze niektorym aj nie. takze je to uplne individualne. genetika, sonduj v rodine.

kosa

kachoraaa22,

prsia neni su dolezitym nastrojom.

nastroj mas medzi nohami.

zbytocne sa nezatazuj tym ci su prsja male ci velke.

velke prsia sposobuju problemy s chrbticov.

pauli 73

:) tak ja som to absolvovala 2x prosím pekne :)))

Denz, ok :))) ale dievča má 22rokov a čo už ju má trapiť v tomto veku, ja by som sa radovala kebyže ma len takéto k...inky trápia, vieš? :)))

datelinka

no, vsak nekecam :-)))) pamatam sa na to, ako by to bolo vcera :-)
ale aspon kachora pochopi, ze sice bude mat vacsie prsia ale bude jej to nanic. nehovoriac o prsnych vlozkach :-)))) nemohla som biele tricka ani bluzky, vsade ich bolo vidiet :-))))

pauli 73

juj datelinka ani nehovor, že citlivé ja som ich furt ako skala a to som odsavala a odsavala, fakt, kým sa to kojenie rozbehne nie je to sranda :(

Denz

pauli73- sorry:)
ale vies...ked sa niekto opyta taku otazku.....uz len pri malom zamysleni sa mu musi byt jasne,ze narastu v tom case pred a pocas kojenia :)