(13 r.) depka z toho, ze to nedostanem

new

babe o nič neprichádzaš. Určite Ti to príde, ale chce to svoj čas a čím neskoršie tým lepšie pre Teba. Pochopíš, až keď to dostaneš. Kým nemáš 17, tak je to všetko OK.

123456

suseda to dostala v 17
ja v 12
sak bud rada... sak pockaj jak to pride, jak budes nadavat, ze si to dostala :D to su len starosti naviac :D ja nefim, preco tak po tom tuzis... po bolestiach, po vlozkach atd... po tych naladach desnych :D

hanah

tak to sa mylis,lucka. stane sa to,ze dievca aj nedostane,a potom sa to riesi.
ja mam 15 a tiez to este nemam a ked chcem spat s chlapcom,tak sa moze nieco zmenit?????? poradte prosim.

lucka1

čo ja by som za to dala, keby sa s tym nemusim trapit kazdy mesiac uz od 12ky! bud rada, kym to nemas. fakt mas cas aj do 16ky! neni to ziadny problem. pripadne behni gynekologicke, ale neni to nutne. Si urcite v poriadku!!! Este sa nestalo, ze by to niekto vobec nedostal.

dievca1234

pokial to nedostanes do 16. tak sa nemusis az tak strachovat,vies,asi je to aj o psychike,proste si na to este nie dost vyspela,ale ver mi ze o nic neprichadzas,ja to mam od 11 a preklinam to kazdy mesiac,vlastne jediny raz co ma to potesilo bolo ked som to prvykrat dostala(lebo som este nevedela ake to bude neprijemne...)

lucka

ja som to dostala v 15. a som rada, že až vtedy. nemala som dovtedy žiaden problém. aj keď nemávam bolesti, pociťujem pred také napätie v nohách a taktiež mávam silné, takže to nie je moc dobré.