Ockovanie prasacia chripka

Príspevok v téme: Ockovanie prasacia chripka
talka 09

Ccela by som sa opytat ci by somsa mohla dat zaockovat aj v zahranici ...
zacinam sa bat tej chripky no momentalne som v zahranici a budem tu az do vianoc
a chcela by som sa zaockovat ...
neviem ako je to s uhradzanim hmmmm???a poistovnami
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

evelina 20

Dala som sa zaočkovať proti prasacej chrípke pred dvomi dňami a od včera mam akoby celú pokožku opuchnutú a začervenalú a pri pohybe ítim bolesti v klboch najviac na rukách a v členkoch na nohách , mýslím si že je to reakcia na na očkovanie .

zuzinka 20

ludia nemusite sa az tak bat, sak to ma normalny priebeh, ani horucky nemusia byt, a prejavuje sa ako bezna chripka.
je vsak pravda, tak ako aj normalna chripka moze byt nebezpecna pre ludi co uz trpia nejakymi inymi chorobami a tak telo nemusi mat dost sil bojovat proti dalsim nebezpecnym agensom ako je napr tento virus.

fasta

NEOČKUJ SA!!!Jednak sa ti to nepodarí a jednak je A(H1N1) kôli očkovaniu!Iba to zmutovalo.Si predstav ako by to zmutovalo keď sa bude ďalej očkovať!
fasta

vevericka

RNG..lenze GMO nie je len kukurica...je zaujimave, ze bud ludia o GMO nevedia nic (ani nevedia co ta skratka znamena) alebo ak aj nieco malo vedia, zvacsa su to famy roznasane grinpiise..vies o tom, ze aj inzulin(ako cukrovkar by si to mohol vediet) je vyrabany uz len pomocou GMO, ze zrazacie enzymy na vyrobu syrov su vyrabane pomocou GMO? ze existuju zvierata na produkciu lieciv, rastliny na produkciu lieciv, bakterie na tazbu kovov, rastliny na tazbu a vycistenie prostredia od ortute?? ale nie kazdy len vidi kukuricu...

RNG

denz, nazyvanie alternativnych lekarov bylinkarmi, sarlatanmi, nelekarmi a pod su bezne triky propagandy na odradenie verejnosti od nich.
Ja to nijak nemozem brat obrazne a na lahku vahu, lebo sa jedna o organizovane pretlacanie monopolu klasickej mediciny, co je ako kazdy monopol skodlive ludstvu vseobecne.
Pokrok je len vtedy, ked je dovolene a podporovane individualne usilie o nove a lepsie prostriedky a metody.
Preto maju rozne demokraticke krajiny zakony proti monopolizacii, a diktaturam rozneho typu z toho vyplyvajucim.

V poslednom case ale globalisti sa snazia zmocnit globalne nad kontrolou sveta a to v kazdom smere,aj v medicine(WHO), co samozrejme potlaca individualne slobody a nakoniec vzdy vedie k diktaturam.
Nakoniec masy a cele narodu na to doplatia, takych pokusov z historie pozmame hromady.
Posledny viedol k druhej svetovej vojne a desiatkam milionom mrtvych na oboch stranach.
Teraz sa to globalisti snazia dosiahnut novym trikom, cez pocitace, informatiku a ovladanim trhu-globalne.

RNG

A vobec, nesmieme odbocovat natolko od temy, ktorou je "prasacia chripka" a ockovania proti nej.
Teda FAKTY okolo toho, nie domnienky a viera a propaganda.

Takze jedna sa o ucinky vakcin,
ich statisticke vyhodnotenie,
sirenie sa toho noveho virusu,
mortalita v zrovnani s inymi chripkami a
vysetrovanie, preco sa robi okolo tejto chripky ovela vacsi vietor, nez okolo beznych chripok, ked udaje o sireni a mortalite nepotvrdzuju "bububu" v tlaci a televizii.

A komu taketo rozsirovanie propagandy sluzi(tj kde su za tym peniaze a kto ma z toho uzitok)

RNG

denz, alternativna medicina nie je bylinkarstvo, prevadzaju ju riadne vystudovani klasicki lekari a prostriedky co pouzivaju nie su bylinky, ale hlavne ucinne vytazky z nich a rozne potravinove doplnky=ziviny pre telo.
Co sa tyka dolara, ten uz davnejsie nie je jedinym svetovym platidlom su aj ine penazne meny, ktore to kontroluju na svete, aj euro, aj jen su dnes dostatocne silne, tj vobec sa nejedna o dolar, akom si to tu zjednodusene predstavujes, ale o globalnu financnu moc, pouzitim roznych mien a cennosti/majetkov. Velku rolu v tom hraju spekulacie s cennymi papierami, viac, nez si dokazes vobec predstavit.