Ockovanie prasacia chripka

Príspevok v téme: Ockovanie prasacia chripka
talka 09

Ccela by som sa opytat ci by somsa mohla dat zaockovat aj v zahranici ...
zacinam sa bat tej chripky no momentalne som v zahranici a budem tu az do vianoc
a chcela by som sa zaockovat ...
neviem ako je to s uhradzanim hmmmm???a poistovnami
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

Denz

doubledog- a ty si to ako predstavujes????
Ze kazdy clovek ma zacat studovat bilinkarstvo a medicinu sam??????
Skus to objasnit ako na to.

doubledog

svetu nevladne nejaka tajna skupinka, co taha nitky
svetu vladne ludska lahostajnost, hlupost a tuzba po opatrovani
ludia proste velmi radi niekomu zveria starostlivost o svoje zivoty

vynikajuco to vidno v dnesnej medicine
pacienti sa sami a dobrovolne zbavuju zodpovednosti a casto radsej zomru, ako by mali tuto zodpovednost niest

Denz

RNG- to ale nic a nik nezmeni.....
to ze sa tu deje nejaka politika za ucelom niecoho co je zle....
Vzdy to tak bolo a aj bude...to by musela prist jedna spravodliva vlada na celej zemi ...
A nemyslim,ze im ide o lieky a zdravie ludi aby klamali.....
Svet sa toci okolo niecoho ineho ako toto.
Dolar ...je boh a ten to toci....a za nim stoji svinstvo sveta...tj.bohatstvo za kazdu cenu...

neonin

Tak to ano, zober si ekonomiku,skolsky system, politikov, televizie, obchod s drogami, NATO, EU,WHO, Afrika, Vakciny, IRAQ, Afganistan, Izrael,Americke dvojicky, Farmaceutický priemysel inak je uz davno nanho zaloba, ale to sa ututla, Ropa a plyn, peniaze, lieky, kvalita potravin, preco vznikali vojny, vsetky, fasizmus, preco sadam isiel zo sceny, a iny v juznej amerike,velká kriza co sa o nej hovori, veda, elektromotory a podobne... Vsetko so vsetkym suvisí, a vzdy suviselo...Je to rovnica, vypocitaj ju...a vyjde ti odpoved..viac sa nevyjadrujem...

Inak na prasaciu chripku, vitamin C prirodný aj vo velkých davkach, Kalcium, a Zinok, selén a antioxidanty zelený čaj.. prirodné a nemáte problemy s chripkou...

RNG

denz, ti ktory spoza sceny kontroluju vsetky chody na svete pomocou nastrcenych politikov a medii sa spoliehaju na to, ze masy nechcu vidiet tvrdu realitu a snazia sa ich za kazdu cenu ucicikat a zamestnat im mysle-nakoniec to nie je nic nove, stare rimske ze masam treba dat chlieb a hry(panem et circenses) v trochu komplexnejsej forme plati a je vyuzivane doteraz.
Drvivej vacsine mas to vyhovuje, ale ja som nikdy nepatril medzi masy a vzdy som sa snazil najst vlastnymi silami dovody a mechanizmy diania na svete.

Denz

neonim- fakt ste ma spolu nepresvedcili o tom...asi netreba pozerat Matrix a podobne scenare.......
Ako som to tu cital...normalne som mal pocit,ze sa bavime o inej planete.,kde kazdy kazdeho klame a snazi sa vlastne cele ludstvo zahubiť .......
a vies peniaze......niekedy sa pouzivali na platenie kamienky.....
Clovek k tomu musel dospiet,lebo je nenazraty a nepracoval by len tak pre zabavu....a nehovoriac o tom,zeby bral viac ako daval.
Ale neberiem vam vas nazor.....

neonin

RNG, ANO... da sa to prirovnat k hre, kde z jedneho miesta ovladaju ostatne, no takym sposobom, ze nikto o nicom nevie.prirovnam to k filmu Matrix.

Denz, na nete je pravda, aj niekedy zavadzacky, no staci si to overit a podlozit na faktoch a mas pravdivu informaciu, no pouzit ju je niekedy bez nadejne, ked ti ju verit nebudu, ked si jediny, ktory ju hlasa - mansina a TV a pod, hlasaju nieco ine...TV a pod, je najvacsi manipulacny prostriedok 21st.

jedna zaujimava stranka a video co sa tyka vyzivy,chorob,farmaceutickeho priemyslu, a ze vy ste si zodpovedny ak mate problem...nachadza sa tam aj viedo, co sa tyka kolobehu papireikov,peniaze su fiktivne, nie skutocne...

www.mustwatch.cz

RNG

denz, pouzi trochu logiky.
Dnes je svet riadeny peniazmi, nie zaujmami mas.Dufam ze zatial sme v suhlase,
Ak nie, tak nemusis dalej citat, lebo zijes v lalala svete, nie v sucasnej tvrdej realite.
Nuz a ked je svet riadeny peniazmi a tlac a televizia sa da kupit, tak skupiny, co maju velke mnozstva penazi si mozu kupit a tlacit a vysielat viacmenej cokolvek.
A to sa dnes deje bezne, to vidno v USA na nasich televiznych staniciach, ktore pripustaju jedine jednu stranu spravnu, tu ktora dnes vladne. Ine nazory vobec nevytlacaju,,aj ked sa oficialne povedia na urovni kongresu a senatu.
A nevedel by som o tych inych nic, keby sa im podarilo kompletne ovladnut a cenzurovat celu tlac, tv a internet. Na stastie sa im to dosial nepodarilo,Fox news, ktoru by velmi radi zlikvidovali im zatial vzdoruje a snazi sa pisat nazory aj opozicie. Preto maju masy v USA tak prudky narast medzi posluchacstvom, odohrava sa hromada demonstracii, ktore sa zialbohu v novinach ani TV neukazuju a dufam, ze to bude viest k napraveniu situacie a zhodeniu diktatu jedinej strany, ktora nas sucasnymi skoro promarxistickymi laviciarskymi rozhodnutiami chce zviest uplne z cesty slobodnej demokracie a volneho podnikania na diktat vlady a vladnucej strany s obmedzenim slobody podnikania, slobody vyjadrovania sa, slobody informacii a dokonca prava na sebeobranu proti zvole vlady, co je reprezentovane v ustave pravom kazdeho jednotlivca, vlastnit zbrane na sebeobranu..
Manipulovanie informaci v zdravotnom priemysle je len malicka cast toho zastierania pravdy v prospech globalistickeho medickeho priemyslu

RNG

Dva z uvedenych clankov na nete uz nie su.
Myslite ze je to nahoda,,alebo organizovany boj proti tym, co nesuhlasia so sucasnou politikou?