Postup vybavenia preukazu ZŤP

Príspevok v téme: Postup vybavenia preukazu ZŤP
ursi

Aky je prosim vas presny postup a co je potrebne dolozit pri vybavovani preukazu ZŤP-invalida?
kde o to poziadat, na koho sa obratit, aka musi byt diagnoza-teda kedy ma na to dotycny vobec narok-ake su podmienky a predpoklady, kto to navrhuje a schvaluje a kto to vystavuje a na zaklade coho presne.
A Hlavne, ako dlho toto cele od zaciatku trva.
Prosim vas o presne informacie niekym kto tym nedavno presiel a vie o com hovorim a mato v zivej pamati

ni-ka

tak potom ako ztp nemusite platit koncesie,zlava na cestovani-urcuje si mesto,zlava na dani z nehnutelnosti-tiez urcuje mesto...

priscillah

na prispevok na dietu nemame narok , vraj mame dostatok financii podla vypoctov.... len chcem vediet ci ma vyznam poziadat o preukaz ZTPs , kedze ma dieta 4 roky a ako rodic sa o to dieta starame tak ci tak , ci su tam nejake vyhody .... ak nam ZTPs uznaju pre to dieta , dik

ni-ka

celiakia v detskom veku a u dospelých (ak si ich zdravotný stav vyžaduje osobitné potravinové výrobky)...prispevok je okolo 35eur...(34 a nejake centy)

tak si podajte ziadost na miestoprislusnom upsvar, myslim ze kazde eurko sa zide...drzim palce:)

priscillah

Zdravim, ma 4 rocne dieta s dg: celiakia narok na ZTPs, popripade ake vyhody su tam , ci ma vyznam ho vybavovat ? dakujem

františeo

dobry den ja som bol držitelom ztp 20 rokov,pri vynene za novy mi ho zobrali bez vysvetlena musim si vybavit na novo teraz je to obratene proti dochodcov ako dalej