Čo si myslite o plastických operáciach?

Príspevok v téme: Čo si myslite o plastických operáciach?
Linda.

Čo si myslite o plastických operáciach a o ludoch čo nejaku podstupili? Považujete napr ženy čo nejaku podstupili skor za namyslene pipky? Alebo si myslite že ak im to zmeni sebavedomie tak prečo nie? A to že nezaleži na tom ako kto vyzera a dôležite je čo je vo vnutry mi prosim nehovorte, lebo prave zmena toho čo je nedokonale zvonku zmení aj vnutro.

n,,,

plastika..? hmm ja mám k tomu taký názor.. že ak človek napr. kôli veľkému nosu važne trpí hambí sa a spôsobuje mu to depky.. tak prečo nie.. nech ide a potom sa bude citiť lepšie než sa zdeprimovať... ale zase.. neprikláňam sa takým osobám ktoré majú celé telo vylepšené plastikami to je zase moc.. napr pery nos vrásky prsia.. tuk... tak to je moc.. ael napr vylepšenie nosa prip. prs... tak na tom nič nevidím .. ak to samozrejme neprehana

veronky

plastika prečo nie aj ja uvažujem o tom jasneže to zmení sebavedomie otvoria sa dvere ktoré boli predtým zatvorené človek si viac verí áno zmení sa aj z vonka ale aj zvnútra myslím pozitívne mám bývalú kolegynu mala nos ako orol a po operácii fešanda