Zdrety zadok z toaletneho ?

Príspevok v téme: Zdrety zadok z toaletneho ?
nikol11

Ahojte .. Mam 21r a ked som sa vyprazdnila po utreti toaletnym papierom som mala na konci uz ani nie tam kde som vytierala stolicu krv a zadok ma kusa stipal.. mam pocit ez som si ho trosku zadrela s toaletnym .. stalo sa vam to niekedy ? zadok ma stipal aale teraz uz to je ok .. ziadna krv ani nic .. a v stolici uz vobec nie .. myslite ze by to mohli byt hemeroiddy ? mam navstivit lekara ked som si asi len zadrela s toaletnym trosku zadok ? dakujem

Denz

to neviem....skus to riesit par dnami takto a uvidis ci sa to zopakuje....
a popripade si mozes kupit Factum mast na to.

Denz

nikol- moze sa to stak,ked sa clovek snazi si to spravit priliz do cista....je to citliva oblast.....tie vlhcene utierky ja uz pouzivam niekolko rokov a neviem sa bez nich uz ani...vy...dit:)
A minimalne je to hygienickejsie :)

nikol11

:D dakujem .. je to teda usmevne ..ale ked si date do google ze krv na toaltenom vyhodi vam hemeroidy a este vaznejsi eochorenia..a teraz som zacala rozmyslat ci to je zdrety zadok alebo nico z vnutra .. preto som napisal.. a vam sa to este nestalo ?:)

Slobodna

V poriadku, len si neviem predstaviť tú kvalitu toaletného papiera, ktorý používaš :-) Skús jemnejší a vytierať s citom :-) úsmevná téma i problém.

nikol11

ahoj datelinka :) dakujem si ma trosku upokojila ..ale slobodna mi napisala ze sa zadok zadret neda s toaletnym ale ja si myslim ze hej kedze som s tym toaltnym viackrat prechadzala lebo som mala pocit ze mam zadok este vzdy spinavy a potom sa to stalo ..aj tebe sa to niekedy stalo ?dakujem

datelinka

slobodna, pri konecniku je velmi jemna pokozka, takze smirgel nie je nutny :-)
staci, ze tam ma (prepacte mi detaily) drobny kusocek stolice, ktory bude posobit abrazivne.

nikol11

ahoj slobodna ..lenze ja som si ho tak ku koncu ako keby viac utierala viackrat som prechadzala az ma zastipalo a potom mi sla krv .. a to nebola krv ze v stolici ale taka krv ze vobec so stolicou nic nemala .. a nnikdy predtym sa mi to nestalo ..

datelinka

k lekarovi nie, vysmeje ta :-)
tu si kazdy tak rad namysla zdravotne problemy a hlada ich tam kde nie su.
skus naozaj vlhcemne utierky ako ti radi denz, alebo sa sprchuj po toalete, alebo si daj postavit bidet :-)

Slobodna

No to by si musela používať šmirgeľ aby to bolo spôsobené toaletným papierom. Skôr sa jedná o hemeroidy. Celkom by ma zaujímala reakcia a výraz lekára, kebyže k nemu prídeš s tým, že si si zadrela zadok toaletným papierom :-)