STIHLEJSIA ZA 1 DEN :))

Príspevok v téme: STIHLEJSIA ZA 1 DEN :))
Sendulaa

ahojte, mam stuzkovu a chcem sa opytat co mam, resp. nemam jest den predtym a pocas toho dna ak chcem byt vecer pekna, nenapuchnuta a odvodnena. viete co myslim, proste niektore potraviny ludi nafukuju a zadrziavaju vodu v tele a ja by som rada vedela ci nemate nejake triky ako byt v den D fit. Jedna modelka tu pisala ze den pred fotenim nic neje a pije iba vodu s jablkovym octom ale to sa mi zda trochu ujete, nechcem aby som sa tam zas od hladu zlozila......dakujem ze rady :))

datelinka

denz, nemas po ruke slovnik cudzich slov? nejako tej sendule nerozumiem :-))) no, ja som dama, a taketo slova ja v slovnej zasobe ani nepotrebujem. :-)

[zruseny1]

:)) ja by som den predtym s nicim nespekulovala, jasne, trosku by som si dala pozor na nezdrave jedla, ale nejake extra ine potraviny by som neskusala...
saak po pripitku vam uz aj tam bude vsetko fuk, nie? :))

datelinka

denz, vezmi gumicku, prevlec ju cez gombikovu dierku a tak zapni gombik o tu gumicku .-)))
a na oslave nic nejedz! moja svokra sa raz u nas najedla doslova "do popuku". ked sa pohla, vystrelil jej gombik z bluzky z oblasti brucha :-))))
stastie ze nikoho nezranil :-))

slnecnica_19

vau za 3hod 4kg?....to uz vam uplne preskocilo?..som sa aspon zasmiala:DDDD..vezmi si vacsie nohavice:D....ale ked mate nejaku radu ako zhodit 4kg za 3 hod tak dajte vediet:DDDD..chacha...lebo akurat za 6hodin by som dala dole tych 8kg,ktore zhadzujem:D