STIHLEJSIA ZA 1 DEN :))

Príspevok v téme: STIHLEJSIA ZA 1 DEN :))
Sendulaa

ahojte, mam stuzkovu a chcem sa opytat co mam, resp. nemam jest den predtym a pocas toho dna ak chcem byt vecer pekna, nenapuchnuta a odvodnena. viete co myslim, proste niektore potraviny ludi nafukuju a zadrziavaju vodu v tele a ja by som rada vedela ci nemate nejake triky ako byt v den D fit. Jedna modelka tu pisala ze den pred fotenim nic neje a pije iba vodu s jablkovym octom ale to sa mi zda trochu ujete, nechcem aby som sa tam zas od hladu zlozila......dakujem ze rady :))

alis_

akoze zatrpknutost niektorych ludi uz ozaj prestavam chapat... uvedomte si, ze sa svet netoci len okolo vas.
ako uz niektori pisali, staci len jest lahsie jedla, pit nesytenu vodu a bude to ok :)

Denz

nevie mi niekto poradit...chcem schudnut za 3 hodiny aspon 4 kila...sa nezmestim do nohavic a idem na oslavu...
Dakujem za dobre nápady .

Skarface

vyborny napad, cely den nic nejedz, mozno sa budes citit o 2 gramy lahsia, ale bude ti neuveritelne smrdiet z ust

Eskymacek

hlavne sa nenapraskaj den predtym, v priebehu dna konzumuj najma zeleninu v kombinacii napriklad s mozzarelou, to ta zasyti a vydrzis do vecera :)

jajka001_

tak jedz len normalne lahsie jedla, ziadna pizza, hamburgery, vysmazene a podobne, ani strukoviny nech :DD daj si rizoto napriklad