Priatel sa mi neozýva aj den v kuse. Je to normálne?

Príspevok v téme: Priatel sa mi neozýva aj den v kuse. Je to normálne?
banalitaŠtve

Som s priatelom 2mesiace to je krátko. No hnevá ma ked nie sme spolu napríklad 3 dni tak ledva odzvoní nie to aby ešte napísal sms. Vadí mi to lebo tým mi akoby prejavoval nezáujem. Ked sme spolu tvrdí opak. Pre chlapov je to ako normálne ked sa priatelke neozve den? až ked mu napíšem čo sa deje tak po hodine sa mu ráči odpísať. A tým to hasne. Príde další deň. Veľmi to zveličujem či čo?(Inak mu nič nevyčítam, ved nemusí byť nalepený na mobile celý den)

Airiana

myslim si ze to normalne nieje, ved dva mesiace nieje az tak vela a prave to obdobie byva vo vztahoch take kedy by ste si to bez seba nevedeli predstavit a pod. viem si predstavit ako to moze trapit, ved malo by to byt praveze opacne,chapem aj tvoj strach ze ked mu to povies bude to robit nasilu,co tiez nieje dobry pocit,ved mal by to robit z vlastnej vole,najlepsie by bolo mozno mu to povedat priamo,dozvediet sa preco to tak je,spytat sa na pocity a tak... vies ono to byva potom vo vztahoch tak,ze to postupne upada, myslim ten staly zaujem o druhu osobu,nemyslim ze by upadla laska,ale jej prejavy a predpokladam ze v takomto pripade by to bolo uz len horsie a horsie :(

regyna

alzbee..myslím, že to nebol ten istý....pri tomto som ani raz nemala pocit, že mu na mne záleží, hoci som si to veľmi priala a robila pre to všetko možné aj nemožné :-(( ...keď sme boli spolu, mal krásne reči a keď sme boli od seba...proste som cítila, že ma má v paži...lebo slová sú o ničom, keď skutky hovoria o opaku....trápila som sa 4 mesiace a potom som si povedala dosť a je to lepšie...aj za cenu toho, že som sama

alzbee

regyna: a nechodili sme my nahodou s tym istym? :D..pretoze toto bola specialita aj mojho byvaleho...mal ist na tyzden do zahranicia, no pretiahlo sa to na tri tyzdne a za ten cas mal mozno raz, ci dvakrat zapnuty mobil...alebo sme boli dva mesiace dohodnuti na vylete a on mi den pred odchodom oznamil, ze je v zahranici na brigade.
Ale musim zase uznat, ze ked sme si spolu este len zacinali, tak ten prvy rok bol taky, ze sme si volali aj kazdy den, prezvonili sa, napisali si...to bolo obdobie, ked som citila, ze ma naozaj lubi.

regyna

Nie je to ok, podľa mňa. Môj ex to robil tiež - keď som na to hundrala, aspoň každý druhý deň poslal sms. Až raz išiel do zahraničia, "nemal" čas mi to oznámiť a ja som 2 týždne nevedela, kde je , lebo odtiaľ nemohol volať. A keď som mu to vyčítala, povedal mi, že vystrájam pre hlúposti...a na základe týchto "hlúposti" som to skončila, lebo to neboli hlúposti, ale znak toho, že mu na mne nezáleží.

Deee

no myslim si, ze v case najvacsej zamilovanosti ako je to prave u vas, kedze ste spolu len dva mesiace to nie je celkom oki...my sme vtedy mali nenormalne faktury za telefon...chceli sme by nonstop spolu, nepohnut sa od seba, aj teraz ked nie sme spolu si napiseme sms...no zalezi od toho ako to mate od zaciatku, ci je to bezne alebo len teraz je toho menej a menej, skus mu o tom povedat, ze ta to trapi, mozno ani netusi, ze by ta to potesilo

tripi

no moj priatel ked sme spolu zacali chodit a este dlho potom,mi kazdu chvilu prezvonil,pisal krasne sms,volali sme spolu aj hodiny ked bol cas,a to musim povedat ze je to zrely vyspely chlap....proste sme boli velmi velmi zamilovaní :))