Vo vzťahu všetko?

armny

My sme spolu cez pol roka. Ja tiež zastávam názor, že vo vzťahu na rovinu všetko len sa hambím začať o tom rozprávať, neviem ako to zoberie ona.O imtímnostiach sme sa moc nebavili i keď ich praktizujeme.A obaja máme 18 rokov

chcelbysom

jasne ze ano!vo vztahu take veci maju byt.uprimnost sa ceni ,ale zas neviem kolko ste spolu.ked ste spolu dva dni,mno tak asi by som si pockal uz len pre pripad ako by ta druha osoba to vzala

Slobodna

Samozrejme, aj keď nie úplne všetko :-) niečo si nechám aj pre seba. Keď človek niečo robí, dôležitá je spätná väzba, aby vedel, či to robí správne a či sa to tomu druhému páči. Iná vec je, či ten druhý to hovorí len tak, alebo skutočne hovorí pravdu. Rada poviem partnerovi aj pri sexe, že toto sa mi páči a toto robíš absolútne úžasne :-) atď. Zas nemusíš to hovoriť stále, ale sem tam naznačiť je fajn.

rada

hovorime si uplne vsetko, co sa tyka intimnosti a je to skvele. Treba vediet o tom rozpravat a pousmiat sa nad tym... Netreba sa toho bat.

mary-anne

ako sa hovori- dolezita je komunikacia.
samozrejme, ze je to to najlepsie vo vztahu, ked si hovorite vsetko.
ved ludia nevedia citat myslienky a takto sa aspon predide zbytocnych nedorozumeniam :)
taketo rozhovory chcu ale cas. musite sa lepsie spoznat. mozno sa zo zaciatku kazdy hanbi takto rozpravat..