zivot v klamstve

Príspevok v téme: zivot v klamstve
smutka

Ahoj,
chcem sa opytat ci ma niekto skusenost s tym, ze ho partner rok klamal v tom, ze sa tvaril ako slobodny a pritom bol rozvedeny a potom ked ste na to prisli sluboval hory doly a tvrdil, ze to nepovedal, lebo sa bal, ze vas strati. Ja som teraz v takej situacii a neviem co robit. Da sa este verit takemu cloveku? Mam mat pochopenie, pre tento jeho strach a dat mu druhu sancu? Inak medzi nami vsetko super klape... ale toto klamstvo nemozem len tak obist.

papaja

ano klamal potom s kde cim a motal sa do toho a sam nevedel,co mi povedal pred x mesiacmi no najhorsie bolo,ze on vzdy obvinoval mna,ze ta klamarka som ja...jasny ukaz zakryvania vlastnej viny

papaja

adam to,ze ta nechce predstavit moze suvisiet aj s jej rodinou,rodicmi
ja som tiez nechcela vodit do domu kazdeho,s kt.som chodila pokial som si nebola ista,ze s danym chlapom to ma nejaku buducnost v opacnom pripade si viem predstavit tie poucky okolo toho a duplom ak by som bola rozvedena
no mala som aj vztah na dialku a tam som rok a pol odkladala stretnutie az nakoniec ani nebolo pretoze som vedela,ze ex by u nas nepochodil a ze aj tak tomu uz velke sance nedavam
klamat o rozvedenosti sa da ale zapriet vlastne dieta je trocha OTT

ellie

hmm adam.. tak to teda drzim palce, nech sa ti to nejako vyriesi k dobremu.. ale rovnako ako som poradila aj smutke, aj tebe radim, ak ti este raz bude klamat, ruky od nej prec, tiez pri sebe nepotrebujes klamarku..

AdamKrt

Ellie:

este stale nie. Nemam ju tlacit, musi to tak sama citit, ze na nieco take dosiel cas atd.

Niekedy rozmyslam, ci to co hovori, ozaj mysli vazne.

Denz

sorry...som si to neprecital poriadne...,ze bol rozvedeny.
Tym padom sa bal,ze sa na neho vykasles ako na rozvedeneho.....
Ma asi vycitky svedomia a to ho trapi ......
Spolocnost sa totiz stale chova k rozvedenym ako k niecomu zlemu.