Nadmerna chut na sex

gtuu

no tak ja to mam raz tak a raz tak..minule cele dva tyzden chut kazdy den niekolkokrat..teraz chut nejako vobec nemam za 9 dni som mala si raz ..

dannni

Chut na sex,podla mna ziadny problem neny.Ja mam obcas chut na sex aj 4x denne:)Obcas sa mi stava ze aj ked som unavena a frajer ma zobudi si ten sex uplne vychutnam:)Prajem vam prijemny sexxxx xD

cica987

Ahojte.. ja mam tiez ten problem..:-D a moj este vacsi problem je ze kym ja nezacnem.. moj priatel sa ani nehne.. aj ked ma chut.. tak radsej pocka kym nezacnem ja.. ked nezacnem tak zacne tesne pred tym nez mi treba ist domov.. a vonkoncom nema chut na sex tak casto ako ja.. ja by som to dokazala aj kazdy den.. mozno i 2 x do dna.. a jemu asi staci tak 2x do tyzdna ked vobec.. minule ma to uz tak nastvalo.. ma ani nehlo zacat.. asi take 4-5 dni sa o tom poriadne nezmienil., ja som to nejako predychavala.. potom konecne daco nacrtol.. lenze nebolo kde.. ze na druhy den.. konecne.. a samozrejme..na druhy den som dostala kramy.. o 3 dni skor ako zvycajne.. dlzka mojich kramov: 7 az 8 dni:-D cize take 2 tyzdne drzim celibat:-D viete si to predstavit?? jednoducho nahoda je svina:-D len ked mi teraz chudak stuka ze ma chut na sex.. tak mu treba:-D

janka24

tak janisima, ked píšeš, že sa ti to nikdy nestavalo, tak to bude partnerom-že je super.-)
A Adam vela práce? je to možne,ale ked večer si partneri lahnu a sa objimu-vačšinou to skonči sexom -jedine, že chodia spat v inu hodinu a sa nestihnu stretnut v posteli.-)a druhy už spi