Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dlhotrvajúce menštruačné krvácania

Príspevok v téme: dlhotrvajúce menštruačné krvácania
sassa

Ahojte,
chcem sa vás opýtat, máte niekto skúsenosti s dlhotrvajúcim krvácaním počas menštruácie, resp. krvácanie bez prestávky?
Stále ak s tým idem k lekárovi tak jediné co mi predpíse po mnohých vyšetreniach antikoncepciu. Viete mi poradiť niečo, čo by mi mohlo pomocť a nebola by to hormonálna antikoncepcia a bez lekárskeho predpisu?
Resp. čo viete o takom probléme?
Diik

- mira

Pomôžu ľanové semienka. Rozomel ich, zalej horúcou vodou a pi. Nasledujúce krvácanie bude normálne.
Pomôže tiež stláčanie bodu - kožtičky na rukách medzi prostredníkom a prsteníkom.

Celkove ale zmeň stravovanie, hlavne mäso jedz len rybie v malom množstve a veľa zeleniny. Mliečne výrobky a mlieko vynechaj, hlavne syry, tiež vynechaj vajíčka.

aluska

kedze toto je zalezitost zlej hormonalnej hladiny, tak na hormony ucinkuju len hormony.cize antikoncepcia.a dalsia vec je...my nevieme preco konkretne mas to dlhe menstruacne krvacanie..diskutuj svoje problemy s doktorom, ak sa ti nepaci, zmen ho..mas na to pravo...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.