Moj priatel je INY...

Príspevok v téme: Moj priatel je INY...
ingrid23

stale si yo mna robi srandu..hovori veci ktore sa mi nepacia,jemu to vsak pripada smiesne..napriklad v telke je nejaka zenska co jaci a on povie ze to ako ja,pritom sme sa este nepohadali..alebo poviem ze mam spinave tricko v praci a on ze ty si stale spinava..alebo stojime na utese,pekny vyhlad,romantika a on naznaci ze akoze ma chce skopnut dolu..mne to vobec nepripada smiesne..a to je len zlomok..proste stale si robi srandu,ja taka nie som..som divna ja alebo on??alebo sa vobec nehodime...;((

matrenka

ja som s priatelom dva roky..a iez ho to niekedy pochyti..vies..ja som si na to zvykla..napriklad ked napadol teraz prvy sneh tak ma chytil a hodil do snehu..ale pod tym bol lad a som sa udrela..len ja som si uz zvykla na tento jeho humor, tak sme sa zacali obaja smiat.ae zo zaciatku mi to tez vadilo.on my to vysvetlil tak ze nechce mat vztah so mnou taky ze len sa pusinkovat vsetko brat vazne..proste nech sme kusok aj ako kamosi a doteraz nam to funguje.ja som si zvykla a prosto to neriesim..ale uz to robi menej to je pravda..

ingrid23

Hraskulca a povedala si mu o tom?Uz ste dlho spolu?Chasnel prave o to ide,s kamaratmi nech sa bavi ako chce,ale ku mne by mohol byt neznejsi,proste iny...ziaadna zena nechce aby ju muz traktoval tak isto ako inych,kamaratov a kolegov v praci...dokonca si myslim,ze niektorym by sa to ani neodvazil povedat...

hraskulca

tak toto poznam...to je prosto taky ...ehm typ chlapa....moj priatel tiez niekedy zabije vec typu mas hlavu ako zemiak,ked zbada moj pohlad snazi sa to nejak ospravedlnit ale neviem....sa mi zda ako by to nemyslel vazne len si chcel nejak urobit srandu,ale pravda je ze ani mne to vtipne nepride...alebo zlato mala by si zacat znovu chodit do fitka...pritom ja niesom tucna..akoze vsetci mi vravia aka som chuda a on mi zabije toto...a tak dalej...tiez neviem co si o tom mam mysliet,mozno ich typ humoru

Chasnel

ingrid: môj bývalý frajer mal takýto humor, a napriek tomu, že aj ja ho mám, tak mi to nebolo smiešne... ale vracala som mu to samozrejme takisto...

ingrid23

Chasnel...sranda je ze ked sa so mnou takto bavia ini,napr.kamosi,na ktorych mi nezalezi,tak ich viem krasne nejakym podobnym komentarom odpisat..pokial mi to povie osoba,na ktorej mi zalezi,ci uz partner,alebo blizky priatel,alebo kamoska,vie ma to len urazit,som na to citliva pri urcitych ludoch len..

cajik

A este mi to pripada akoby nemal k tebe stipku respektu. Lebo ked niekoho lubim, a respektujem ho, tak mu nebudem rozpravat nieze len taketo veci, ale celkovo veci ktore viem ze ho urazaju.

cajik

Podla mna je debil. Ja by som take nieco netolerovala ani keby mal 21, a na 27 mi to uz pride fakt nevyzrete.. 27 rocny clovek by mal podla mna byt uz niekde uplne inde, nez kecat taketo "srandicky"

Chasnel

nie, ty nie si iná. ide aj o spôsob myslenia, spôsob humoru. ja napr. takýto humor mám tiež, ale krotím sa, keď viem, že iná osoba ho nemá, pretože ak by som ho aplikovala, ublížilo by jej to.