Moj priatel je INY...

Príspevok v téme: Moj priatel je INY...
ingrid23

stale si yo mna robi srandu..hovori veci ktore sa mi nepacia,jemu to vsak pripada smiesne..napriklad v telke je nejaka zenska co jaci a on povie ze to ako ja,pritom sme sa este nepohadali..alebo poviem ze mam spinave tricko v praci a on ze ty si stale spinava..alebo stojime na utese,pekny vyhlad,romantika a on naznaci ze akoze ma chce skopnut dolu..mne to vobec nepripada smiesne..a to je len zlomok..proste stale si robi srandu,ja taka nie som..som divna ja alebo on??alebo sa vobec nehodime...;((

ingrid23

Ahojky..Dlho som tu nebola..tak som len chcela dopisat,ze minule mi poslal blondatu zensku v stane a napisal to si ty ked sme boli kempovat,ale vtedy si bola tusim chudsia...tak ma to rozplakalo..a to je len vrchol ladovca..

radulka

ingrid: on je iny a nie ty a tebe sa cudujem ze si snim s takym pubertakom. ak si aspon trosku inteligentna a mas trosku hrdosti tak ho posli do kelu! a ak nie tak sa potom polozme na otazku ze preco sme sliepky?!

titus

ingrid23: ak ma 27 rokov tak je na svoj vek naozaj trochu iny... sry... to je humor tak trochu zo zakladky... tak ti poviem asi len to co citis aj sama... nehodi sa k tebe...

Denz

ingrid- skus mu davat casto na javo,ze mas rada inteligentnych ludi so zmyslom pre zodpovednost a ze pubertiakov .....tych si si uz uzila v detstve dost.

wewusik

Ingrid..proste sa asi k sebe nehodite...Sranda je fajn ale ked je az prehnana tak to vadí.Nefiem ale ja by som sa s nim o tom vsetkom porozpravala...

pohodka

Ingrid, ten tvoj y mohol byt schizoidny psychopat.
Skus si zohnat knizku: M.Plzak: Klic k vyberu partnera (tak nejak), tam kapitolu "Čudni muzi".
Mozno sa ti vyjasni.
Ja vas ako dvojicu vidim blede, bez ohladu na to, ci mu ta charakteristika sadne. Naco budes stracat cas s niekym, kto ti nevyhovuje. Je kopec super chlapov. Dlho sa netrap, drzim ti palce.