Moj priatel je INY...

Príspevok v téme: Moj priatel je INY...
ingrid23

stale si yo mna robi srandu..hovori veci ktore sa mi nepacia,jemu to vsak pripada smiesne..napriklad v telke je nejaka zenska co jaci a on povie ze to ako ja,pritom sme sa este nepohadali..alebo poviem ze mam spinave tricko v praci a on ze ty si stale spinava..alebo stojime na utese,pekny vyhlad,romantika a on naznaci ze akoze ma chce skopnut dolu..mne to vobec nepripada smiesne..a to je len zlomok..proste stale si robi srandu,ja taka nie som..som divna ja alebo on??alebo sa vobec nehodime...;((

cicuska mica

ja som mala skoro presne takeho isteho priatela chvalabohu len kratky cas...on tiež mal iste chvile že si dokazal urobit srandu a mna to uražalo..napr. boli sme na disco a on ma kopal do zadku s kolenom..viac krat... ako mne to došlo absolutne trapne a uražalo ma to..a jemu sa to zdalo smiešne...nechapala som ho..naštastie to už bolo ked som sa s nim rozišla.. a nelutujem..skratka mal iny pohlad na veci než ja a videla som že to nebude fungovat pretože mal aj ine priority v živote než ja...

datelinka

ingrid, tak to ma dost rokov, aby sa nespraval ako decko a aby uznal, ze ak ti to nie je po voli, nebude ti to robit. mne to pripada urazlive. ak by ste mali obaja rovnaky styl humoru, bolo by to ine, ale aj tak, zda sa mi to az prilis. bala by som sa, ze to v buducnosti prerasti do hlbokej neucty voci tebe. neviem si predstavit, ak by ste sa stali rodicmi, taketo zarty by si z teba robil aj pred detmi? deti musia predsa vidiet, ze si rodicia vazia jeden druheho, aby si ich vazili aj oni a aby tam bola ozajstna laska.
rozhodni sa spravne.
a zas mi napada, co tu uz niekto napisal: ze zeny dufaju, ze sa muz po svadbe zmeni, ale on sa nezmeni....

happi:-)

nemusis klamat, ved to je jedno aku temu a kolkokrat zalozis, nove prispevky istotne pomozu. Tie moje su v tej starej, vela zdaru s prietelom

alzbee

Ja mam takyto vztah s jednym kamosom, respektive pre mna je to moj najlepsi priatel, ale to sa priatelime uz 17 rokov a takyto styl humoru je medzi nami uplne normalny...obaja vieme, ze to myslime zo srandy a spolu sa na tom smejeme:)) Naozaj to zalezi od toho, ze nie kazdy ma rovnaky styl humoru. Napriklad moj vtedajsi frajer, ked pocuval, ako sa s tym mojim kamosom bavime, tak vobec nechapal, ze co je nam na tom take smiesne..