psychiatria

cokoladka898

ahoj will, ja som uz lezala na psychiatrii. bola som na uzavretom oddeleni, na otvorenom som nikdy nelezala. nemohli sme tam mat nijake snurky, ostre veci, sklenene veci. pribor sme nemali, mali sme len lyzice nech bolo cokolvek. co by ta este zaujimalo?kludne sa pytaj odpoviem len ma momentalne nenapada co by to mohlo byt. ked chces tak aj na mail mozes napisat. rada pomozem

ivana4837

bibba,

určite nie na všetkých psychiatriách pre dospelých sú iba hrozné prípady,ja som na psychiatrii ešte nebola,ale čo mi už rozprávali tí čo to absolvovali vraj neboli spolu ťažké-vážne prípady (tí boli na uzatvorených oddeleniach) a ostatní mohli chodiť po vonku v nemocničnom parku,chodiť do obchodu,športovať a podobne.Takže všetko zaleží na tom na akú chorobu sa ideš liečiť a v akom zdravotnom stave práve si...........

bibba

bola, ale to bolo vtedy pre deti a dorast, do 26 rokov. ty myslis taku psychiatriu pre dospelych? lebo tam su uz potom hrozne pripady.

Denz

will5- je tu uz jedna tema o tom!!!
a je tam kopec dobrych rad co si tam vziat..ake to je...a vsetko!!!
Skus si dat vyhladavanie a najdes to!
A nevysmieval som sa nikomu.....
Len tiez som nevladal uz v tej chvíli a vyslo to zo mna tak ako vyslo.
Sorry.

alzbee

Denz: doslova a dopismena nie je zac, lebo mi dako nedochadza (zeby neskorou nocnou hodinou:)), ze zaco dakujes..:)
Wil51: tu je zrejme ta tema, ktoru Denz myslel. tam sa snad viac docitas:)
www.zdravie.sk

alzbee

Moja mamina tam bola na niekolko tyzdnov a vravela, ze vtedy bola najstastnejsia vo svojom zivote. Pretoze bola s ludmi, ktori mali podobne problemy, ktori sa vzajomne chapali, a tak ju tam nikto nebral za "blazna"...rezim zrejme zavisi od toho, aky tazky si pripad. Moja mamina napriklad mohla kludne chodit aj do mesta:)